βP3 Tri Complex® intenzívny omladzujúci rituál

Inovatívne, exkluzívne a ultra efektívne ošetrenie pre viditeľné omladenie pleti od Sothys

Vaša pleť žije váš život: ovplyvňujú ju všetky životné udalosti, emócie, nálady, váš životný štýl – strava, fajčenie, stres, dostatok či nedostatok spánku, záťaž zo životného prostredia, prežíva s vami vzostupy aj pády a zrkadlí ich ako hladina jazera. Sothys preto rešpektuje a reflektuje toto prežívanie klientiek svojím princípom FIL DE VIE™. Klientke sa preto dostáva starostlivosti, ktorá presne a cielene dopĺňa potreby jej pleti, spôsobenými z 80tich percent životným prostredím a z 20tich percent samotným biologickým stárnutím.

Laboratóriá Sothys vyvinuli ako odpoveď exkluzívnu účinnú látku βP3 TRI COMPLEX, ktorá v sebe spája výťažky z kvetov ŠAFRÁNU a SOFORY, a treťou zložkou sú PEPTIDY.

Malé odborné okienko pre vysvetlenie:

Šafrán a Sofora preukázali vo vedeckých štúdiách

vynikajúce účinky v boji proti oxidatívnemu stresu (všetko, čo vplýva na pleť zvonka) , optimalizujú zachytávanie voľných radikálov, stimulujú obranné a regeneračné systémy kože.

Peptidy bojujú s následkami času na našej pleti – aktivujú gény, ktoré priamo vplývajú na obmedzenie prejavov stárnutia, ako sú vrásky a ochabovanie pleti.

 

Vaša pleť získava cielenú stimuláciu vlastných kapacít a zdrojov na to, aby ste sa cítili aj vyzerali mladšie.

 

Viditeľné výsledky už po jednom ošetrení:

  • 88% spokojnosť s celkovým protivráskovým efektom
  • 94% spokojnosť so spevňujúcim efektom
  • 30% vyhladenie vrások
  • 35% posilnenie pevnosti pleti

Po troch ošetreniach dochádza k omladeniu pleti o – 6 rokov (priemerný údaj), kto by nechcel mať o 6 rokov sviežejšiu, napnutejšiu pleť s o 6 rokov jemnejšími vráskami?

Po 3 ošetreniach v odstupe 1 týždeň boli namerané hodnoty:

  • 100% spokojnosť s celkovým protivráskovým efektom
  • 100% spokojnosť s celkovým spevňujúcim efektom
  • 51% vyhladenie vrások
  • 50% posilnenie pevnosti pleti

Sofistikované intenzívne ošetrenie pleti βP3 TRI COMPLEX

môžeme preto opísať ako cielený tréning, aktiváciu a posilnenie vlastných zdrojov vašej pleti, s cieľom intenzívne pôsobiť proti vráskam, ochabovaniu, stenšovaniu a strate vitality vašej pleti.

Zatiaľ čo vy 90 minút relaxujete v hladine alfa, na vašom intenzívnom omladení sa podieľa certifikovaná Sothys terapeutka s diagnostikou vašej pleti a dodržiavaním protokolu s Digi -Esthetique masážou, a samozrejme veda za fantastickými Sothys produktami obsiahnutými v tomto jedinečnom ošetrení. Viac sa o nich dočítate v sekcii Salónne kúry Sothys.

S dopĺňaním zdrojov vašej pleti pokračujte aj doma! Vaša terapeutka vám odporučí vhodnú kombináciu omladzujúceho séra a krému, ktoré reflektujú aktuálne potreby vašej pleti. Ich používaním ráno a večer sa efekt ošetrenia násobí, a tým sa dramaticky zvyšuje vaša spokojnosť a radosť z vašej pleti, pohľadu do zrkadla, zo života 🙂

Pozývame vás zažiť si omladzujúci rituál βP3 TRI COMPLEX do salónu Laurentis. Na vašej pleti vám záleží, vieme to.

Návrat hore