Vianoce 2017 – darujte krásu a relax v salóne Laurentis!

Každoročne v čase Vianoc chceme potešiť svojich najbližších krásnym prekvapením. Darčekový poukaz zaručene poteší hneď dva krát – prvý krát pri otvorení luxusnej obálky, a druhý krát sa o potešenie obdarovanej osoby postaráme my. Kozmetické ošetrenie Sothys Paris si vychutná každá dáma, darujete jej takto aj čas, ktorý venuje sama sebe. Spokojná mama a manželka rovná sa spokojná rodina. A verte, že si podobný relax radi vychutnajú aj páni.

Darovať môžete poukaz na konkrétne ošetrenie pleti či laserovú epiláciu, manikúru, gélové nechty, v prípade, ak je obdarovaná dáma už našou klientkou,poradíme vám s výberom vhodného kozmetického a laserového ošetrenia, doporučíme kozmetické produkty Sothys Paris. Takisto môžete využiť nákup kreditovej poukážky v ľubovolnej sume, z ktorej bude obdarovaná osoba čerpať akékoľvek služby z nášho portfólia v zakúpenej hodnote.

Poukazy vám vystavíme osobne v salóne na Mierovej 103, alebo po úhrade vopred na účet vám ich zašleme poštou alebo emailom.

Vaše vianočné želania plníme na telefónnom čísle 0915 400 400 alebo emailom na laurentis@laurentis.sk, individuálne vybavíme aj osobitné požiadavky ako napríklad nákup väčšieho množstva poukazov pre firmy.

Nech sa páči, ešte prehľad aktuálnych zliav kozmetiky Sothys Paris v limitovanej vianočnej edícii, rady vám ich nachystáme a darčekovo zabalíme.

Prajeme láskyplné a krásne Vianoce bez stresu, s tými, na ktorých vám najviac záleží.
Ďakujeme za vašu priazeň v tomto roku a veríme, že salón Laurentis ostane tým vaším salónom krásy aj v nasledujúcom roku 2018.

Návrat hore