PHIBROWS TETOVANIE OBOČIA - MICROBLADING

Chcete sa tešiť zo svojho obočia pri každom pohľade do zrkadla, aj keď vám Matka Príroda nenadelila dokonalé?

Tajomstvo spočíva vo výbere správnej metódy tetovania obočia tak, aby ste vo výsledku nezískali čierne pečiatky alebo zvláštne vlnovky.

Stalo sa už niekedy aj vám, že vaše obočie doslova zmizlo? Mali ste pocit, že vám ho niekto "vygumoval" z tváre? Alebo ste sa z času na čas pousmiali nad grotesknými fotkami obočia zvláštnych tvarov? Asi si spomeniete na to, ako vyzeralo vaše obočie, keď ste si ho v puberte prvý krát vytrhali pinzetou doma v kúpeľni...

Povzdychli ste si už mnoho krát, že tomu vášmu obočiu tiež do dokonalosti niečo chýba? Tu a tam vypadnuté chĺpky, hrúbku a hustotu by to chcelo pričarovať kúzelníckou paličkou, a čo ten tvar? Viete, aký tvar obočia sa vám hodí?

A tak skúšate, kreslíte, vymeriavate, netriafate správne odtiene ceruziek a tieňov, a keď sa podarí prvý malý - veľký životný úspech - nakresliť pravé obočie, to ľavé, hmm, akoby patrilo inej žene... 🙂 Mávate to tiež tak? Dá sa to zmeniť!

Phibrows Artist Andrea vám vďaka tetovaniu šetrí čas pri líčení a pridá vám poriadnu dávku sebavedomia, radosti a spokojnosti.


V práci sa sa denne stretávame s klientkami, ktoré sú na tom podobne ako vy - chcú, aby sa každé ráno cestou do práce nezdržiavali dokresľovaním obočia aby ich tvár nepotrebovala photoshop po každom odlíčení, aby sa cítili fajn aj na pláži a pri bazéne... Chcú, aby ich tvár mala výraz, jednoducho, aby ich obočie bolo pekné, zreteľné, prirodzené, a aby mu nemuseli venovať veľa času a pozornosti.

Keďže kozmetickou úpravou obočia pinzetou a farbou vám dokážeme pomôcť len na krátky čas, naše debaty často skĺzavajú na tému tetovania obočia. Na to, ako máte strach zveriť sa niekomu cudziemu do rúk pri tak rozhodujúcej zmene vizáže, rozprávame o tom, ako máte obavy z bolestivosti samotného zákroku tetovania obočia, alebo z toho, čo vám vo finále vznikne na tvári. Budete spokojné? Stojí to za to? Oplatí sa vám do toho ísť?

Ste tu správne, to vám garantujeme! Pretože japonská metóda tetovania obočia PHIBROWS je aktuálne najtrendovejší a najvyhľadávanejší spôsob tetovania obočia.

Ako hovorí autor tejto metódy, Branko Babic, obočie vyzerá hyperrealisticky. Pri zákroku citlivo vykresľujeme jednotlivé chĺpky a vytetované obočie preto vyzerá maximálne prirodzene, akoby bolo vaše vlastné.

Iba VY budete vedieť o tom, že ste hrdou nositeľkou obočia Phibrows. Pravdaže len do chvíle, kedy začnete s nadšením odporúčať toto vaše malé tajomstvo ďalej 🙂

Tréningový program vo Phibrows Academy bol niekoľkomesačný, takže žiadna rýchlovka, kvalifikovaná Phibrows Artistka dala do toho pot a slzy, aby mohla tak splniť vaše túžby o obočí snov - o takom obočí, ktoré bude vyzerať dokonale prirodzene napriek tomu, že je šikovne vytetované.


Tetované obočie PHIBROWS má ideálny tvar namieru pre vás, tiež hrúbku a dĺžku, a to vďaka špeciálnej vymeriavacej technike Phibrows. Na vašej tvári bude žiariť ráno po zobudení, po sprche, po odlíčení, po saunovaní, po plávaní, po tréningu, po pretancovanej noci, po náročnej horskej túre, po celodenom vylihovaní na slnku... Postarajú sa o to aj kvalitné originálne a trvácne pigmenty Phibrows.

Vaše obočie bude jednoducho stále "na mieste" a bude vás dotvárať bez toho, aby ste mu obetovali váš čas a pozornosť.


Ako proces tetovania prebieha?


 • Spolu si prejdeme informovaný súhlas, skonzultujeme prípadné otázky a nejasnosti, verím, že vaše obavy zo zákroku tetovania zmiznú a vy sa budete už v tejto chvíli tešiť na svoju premenu.
 • Vymeriame ideálny tvar, hrúbku a dĺžku obočia, následne sterilnou jednorazovou mikročepieľkou zakreslíme chĺpky v tvare obočia, ďalším krokom bude lokálne znecitlivenie, vďaka čomu budete nasledujúce vypĺňanie chĺpkovej štruktúry vnímať ako škrabkanie špendlíkom po pokožke. Upozorňujeme, že pri Phishadingu je bolestivosť zákroky mierne vyššia ako u samotného microbladingu.
 • Obočie postupne vypĺňame do požadovanej hrúbky a tónu farby.
 • Výsledkom je prirodzene pôsobiaca vlásková štruktúra obočia, pokožka nekrváca a a nevznikajú jazvy.

Chcete aj VY mať obočie, ktoré nemusíte prácne dokresľovať? Túžite po obočí, ktoré sa vám jednoducho "nevygumuje" z tváre?

Chcete si aj vy užívať ten pocit, keď vám známi budú skladať komplimenty, ako dobre vyzeráte, a kamošky budú pýtať kontakty na salón, odkiaľ máte také skvelé obočie?

Ak vám vaše obočie robí starosti a trápite sa s jeho dokresľovaním či úpravou, ste tu správne, aby ste sa dozvedeli viac o technike tetovania obočia Phibrows.


Možno si hovoríte, PREČO by ste si mali vybrať práve tetovanie obočia Phibrows v salóne Laurentis? My poznáme odpoveď:


 • vaše obočie bude vyzerať prirodzene, akoby ste sa tak narodili, a len vy budete vedieť, že je to vďaka Phibrows ✓
 • vždy budete pôsobiť pestovaným dojmom ✓
 • vaše líčenie bude jednoduchšie, mnohokrát si vystačíte už len s riasenkou ✓
 • ušetríte vzácne ranné minúty pri príprave do práce ✓
 • užijete si viac sebavedomia v lete na pláži, pri bazéne, v saune, obočie vám z tváre nezmyje pot, ani dotyk ✓
 • budete vyzerať výborne aj po poriadnej tréningovej dávke, nebudete strácať čas s líčením vo fintescentre, ani hot yoga vás neprekvapí ✓
 • ak ste mamina na materskej, tetované obočie vám pomôže cítiť sa skvele, aj keď je váš čas pre seba a úpravu vášho zovňajšku teraz obmedzený ✓✓✓
 • v salóne Laurentis sa sústreďujeme len na služby najvyššej kvality - kozmetika Sothys Paris, laserová epilácia Candela a tetovanie obočia Phibrows, tento výber je zárukou pre vás, že tu vždy dostanete to najlepšie, čo kozmetický trh aktuálne ponúka ✓

Pre koho však tetovanie obočia Phibrows NIE JE URČENÉ? Prečítajte si nasledovný zoznam, a ak trpíte niektorým z uvedených kontraindikácií, rozhodnutie o tetovaní obočia nechajte na inokedy, alebo sa poraďte s ošetrujúcim lekárom, prípadne sa ho úplne vzdajte.


 • Hemofília
 • Diabetes Mellitus (so súhlasom lekára)
 • Žltačka typu A, B, C
 • HIV
 • rôzne kožné ochorenia a dermatitídy
 • ekzémy
 • Alergie (so súhlasom lekára)
 • Autoimunitné ochorenia, vrodené oslabenie imunity (so súhlasom lekára)
 • liečba s efektom riedenia krvi (so súhlasom lekára)
 • pohlavné choroby
 • akútny infekt s teplotami
 • tehotenstvo
 • dojčenie (tetovanie možné 2-3 mesiace po ukončení dojčenia)
 • zákrok podstupuje každá klientka na vlastnú žiadosť a vlastné riziko
 • ak máte v minulosti vytetované obočie, naša Phibrows artistka posúdi podľa zaslanej fotografie, či je pre vás vhodná aplikácia Phibrows tetovania

Obočie tvorí veľký podiel z celkového dojmu tváre, robí ju symetrickou, zaujímavou, púta pozornosť na vaše oči, dodáva vám výraz, podčiarkuje emócie. Preto si dajte záležať na výbere permanentného makeupu - tetovania, a nikdy nepodceňujte jeho silu. Môže pre vás urobiť malé veľké zázraky. A dajte si tiež pozor na podozrivo lacné ponuky tetovania obočia na internete.

Ak ste si všetko dobre prečítali, tak viete, aké výhody vám vytetované obočia prinesie. Aká teda bude vaša investícia do prirodzene krásneho tetovaného obočia Phibrows?


V cene tetovania dostanete:


 • konzultáciu emailom pred zákrokom a po zákroku ✔
 • záruku kvalitného značkového materiálu Phibrows a odborných zručností Phibrows Artistky ✔
 • lokálny anestetický prípravok pri zákroku bez doplatku, vďaka tomu bude vaše tetovanie obočia bezbolestné ✔
 • 1. korekciu tetovania obočia v intervale cca. 5-8 týždňov po zákroku v hodnote 50€ gratis ✔✔

Chcete vedieť, čo o tetovaní obočia Phibrows hovoria naše klientky?


"Na začiatku som sa bála už len slova tetovanie... Samotný zákrok sa dá v pohode vydržať, a na konci som bola veľmi spokojná. Miesta, kde chýbali chĺpky, boli perfektne doplnené. Obočie vyzerá úplne prirodzene a určite ho odporúčam každej dáme, ktorá o ňom sníva. Teším sa, že mi ostane viac času na ranné chystanie sa do práce." Andrea A., Bratislava

"Ďakujem vám z celého srdca, konečne môžem vyhodiť ceruzku na obočie a nemusím sa s tým trápiť každé ráno!" Andrea M., Bratislava

"Uľahčili ste mi život, obočie vyzerá neskutočne prirodzene!" Katka, Bratislava

"Poviem úprimne, bála som sa, ako to bude vyzerať, ale som šťastná, že som sa nakoniec odhodlala a nechala si vytetovať obočie, je to krásne!" Soňa, Bratislava

"Dlhé roky som si musela obočie dokresľovať, ale nevyzeralo to dobre, teraz mám obočie krásne a prirodzené..." Petra, Bratislava


Teraz už viete, že Phibrows má ozaj veľkú silu pre pozitívnu zmenu vášho vzhľadu. Vidíte plusy v tomto riešení pre vás? Alebo je ešte niečo, čo vám nie je jasné? Napíšte nám na laurentis@laurentis.sk alebo zavolajte na 0915 400 400, radi sa s vami porozprávame, vysvetlíme...

Samozrejme, kontaktujte nás tiež, ak ste sa už rozhodli, že vášmu starému obočiu odzvonilo a dozrel čas na váš nový sebavedomý vzhľad s novým obočím "Phibrows microblading".

Zašleme vám email s úvodnými inštrukciami a krátkym dotazníkom. Po vyhodnotení dotazníka vás kontaktujeme s potvrdením, či ste vhodnou adeptkou na Phibrows a pozveme vás na zákrok. Nič neriskujete, zaslanie úvodného emailu s dotazníkom je nezáväzné.


Metódy tetovania obočia, ktoré vám ponúkame v salóne Laurentis:


 • Phibrows microblading - vlásková metóda tetovania, kedy artistka zakresľuje do pokožky realistické chĺpky.
 • Phibrows microblading + Phishading - kombinácia vláskovej metódy a tieňovania. Opticky poskytne obočiu 3D efekt, phishading je manuálna technika bez použitia strojčeka, pracuje sa s nástrojom na to určeným. Táto kombinovaná metóda tetovania je najobľúbenejšia, ODPORÚČAME!
 • Phishading - manuálna technika tieňovania obočia. Pigment sa vkladá medzi jednotlivé chĺpky obočia. Táto metóda je tiež určená pre osoby, ktoré stratili vlasy a obočie kvôli chorobe,ako aj tým, ktorí si zničili prirodzené obočie nadmernym vytrhávaním chĺpkov.

Návrat hore