Cenník tetovania obočia Phibrows

PHIBROWS MICROBLADING
Microblading je metóda vláskovej techniky tetovania obočia Phibrows (konzultácia, tetovanie, anestetikum, 1. dorábka - pretetovanie po 4 týždňoch gratis)
200€
PHIBROWS MICROBLADING + PHISHADING
PhiShading je špeciálna manuálna technika tieňovania obočia, ktorá poskytuje klientke ešte prirodzenejšie a realistickejšie vyzerajúce obočie v kombinacii s microbladingom.
Táto metóda nezahŕňa prácu so strojom, ale manuálnu, s použitím špeciálneho nástroja určeného na tento účel, kde sa pigment manuálne vkladá medzi chĺpky. Vizuálne pomáha vytvoriť prirodzený vzhľad chĺpkov a opticky poskytne obočiu 3D efekt a rozmer prirodzenej hrúbky obočia.
(konzultácia, tetovanie, anestetikum, 1. dorábka - pretetovanie po 4 týždňoch gratis)
250€
PHIBROWS PHISHADING
PhiShading je špeciálna manuálna technika tieňovania obočia. Táto metóda nezahŕňa prácu so strojom, ale manuálnu, s použitím špeciálneho nástroja určeného na tento účel, kde sa pigment manuálne vkladá medzi chĺpky. Táto metóda je tiež určená pre osoby, ktoré stratili vlasy a obočie kvôli chorobe, ako aj tým, ktorí si zničili prirodzené obočie nadmernym vytrhávaním chĺpkov.
(konzultácia, tetovanie, anestetikum, 1. dorábka - pretetovanie po 4 týždňoch gratis)

300€
KOREKCIA TETOVANIA OBOČIA DO 12 MES. OD ZÁKROKU
V prípade, ak klientka potrebuje korekciu tetovania obočia do 12 mes. od vykonania zákroku, cena je 80% z pôvodnej ceny zákroku.

Cena je vrátane DPH, platí od 1. marca 2019


Návrat hore