Pedikúra v salóne Laurentis Bratislava

Tajomstvom ľahkého kroku bez nepríjemnej stvrdnutej kože na nohách je pravidelná pedikérska starostlivosť - vaša pozornosť vaším nohám.


pedikura_bratislava_1

Popraskaná suchá koža, stvrdnutie kože, otlaky, kurie oká, zarastajúce nechty - čo z toho vidíte a cítite, keď sa dotknete vašich chodidiel?

Spomeniete si, kedy naposledy vaše nohy zažili profesionálnu pedikérsku starostlivosť? Že je to už minimálne "sto rokov?" Prišiel čas na zmenu!


pedikura_bratislava_2

Salón Laurentis vám ponúka už aj všestranné pedikérske služby, pedikérka Lívia sa postará o pohodu vašich nôh nielen pomocou klasickej pedikúry, využiť môžete aj medicinálne - prístrojové ošetrenie, wellness pedikúru s peelingom, hydratačným zábalom, alebo relfexno -relaxačnú masáž chodiel.


pedikura_bratislava_3

Pravidelnou návštevou vašej pedikérky zabránite vzniku hyperkeratóz či ochorení nechtovej platničky. Navyše si užijete príjemný relax a milovníčky farieb si môžu dopriať klasické lakovanie alebo trvácny gel lak. O vaše nohy bude postarané pedikérskou kozmetikou nemeckej značky GEHWOL.


Manikúra v salóne Laurentis Bratislava


Pestované ruky a nechty sú vizitkou každej dámy


manikura

Aj vy máte radi ten pocit, keď svoju ruku položíte na manikérsky stolík a vaša manikérka vám pred očami vykúzli ošetrené ruky a profesionálne nalakované nechty? Užite si dlhotrvajúce lakovanie s gel - lakom a upravené nechty bez záderov, vhodnej dĺžky a tvaru.


manikura-v-salone-laurentis

Máte radi komfort profesionálne odvedenej manikúry namiesto domáceho lakovania pravej ruky ľavou? Zverte sa do rúk manikérky Lívie v salóne Laurentis.


odstranenie-gelu-laku-novy-gel-lak

Ponuka pedikúry:


MEDICINÁLNA – PRÍSTROJOVÁ PEDIKÚRA
(dezinfekcia, diagnostika, skrátenie nechtov, úprava nechtov a okolia prístrojom, odstránenie stvrdnutej pokožky prístrojom, zahladenie pokožky, krém, púder)
KOMBINOVANÁ PEDIKÚRA
(dezinfekcia, diagnostika, kúpeľ nôh, čistenie nechtov a okolia, skrátenie a úprava nechtov, odstránenie stvrdnutej pokožky prístrojom, zahladenie pokožky, krém, púder)
WELLNESS PEDIKÚRA
(dezinfekcia, diagnostika, kúpeľ nôh, peeling nôh, čistenie nechtov a okolia, skrátenie a úprava nechtov, odstránenie stvrdnutej pokožky, zahladenie pokožky, zábal alebo maska na posilnenie, hydratáciu a osvieženie nôh)
REFLEXNO-RELAXAČNÁ MASÁŽ CHODIDIEL
(samostatná procedúra bez pedikúry, možnosť pridať k pedikúre za výhodnejšiu cenu, zahŕňa dezinfekciu chodidiel, masáž, krém, uvoľní napätie v nohách, prekrví pokožku a zároveň zrelaxuje aj vašu myseľ)

OBJEDNÁVKY:
Lívia Horváthová
0905 930 000
pedik.livia@gmail.com


Návrat hore