Doprajte si laserovú epiláciu preto, aby bol váš život príjemnejší a bezstarostnejší.

Už nikdy vám nemusí stúpnuť tlak v kúpeľni, už nemusíte precediť pomedzi zuby: "DO KELU, ZASA SOM SA POREZALA ŽILETKOU!!!"

My vieme ako na to, aby vaša pokožka bola dokonale hladká, jemná, bez zarastajúcich chĺpkov a neustáleho nekonečného holenia - večer sa oholíte ,a ráno... by ste sa mohli zas... Na nervy!

Laserová epilácia vás už od prvého zákroku zbaví nepríjemných chlpov, ktoré vám otravujú život! Od vašej prvej návštevy u našich milých kolegyniek v epilačnej kabíne budete mať menší a menší problém s nežiadúcim ochlpením.Objednajte sa na našom tel.čísle 0915 400 400, kde spolu prekonzultujeme vaše požiadavky a otázky, hneď si dohodneme termín vášho prvého ošetrenia. Zákrok ozaj nebolí, nemusíte sa báť, akurát na intímne partie doporučujeme pred laserovaním aplikovať znecitlivujúci krém. Konečne si budete môcť vydýchnuť, chlpy vám prestanú kaziť dobrý pocit zo života, v kúpeľni ušetríte veľa času, a tie potvory vám prestanú zarastať a spôsobovať ďalšie nepríjemnosti. Vybrali ste si už, ktorou lokalitou začnete?


Ukážte na každý jeden chlp, ktorý vás trápi!


My ho navždy pošleme preč z vášho života pomocou neúprosného lúča medicínskeho lasera CANDELA. Keby to šlo takto ľahko aj s inými starosťami, čo poviete?

Čo hovoria dámy, ktoré laserovú epiláciu v salóne Laurentis vyskúšali?


Bloggerka a influencerka, odborníčka v kozmetológii Katka Balabánová @B_B_W_K


Absolvovať laserovú epiláciu je najlepšie rozhodnutie, aké som mohla urobiť, fakt!

„Tak tento rok som sa aj ja odhodlala a konečne rozhodla absolvovať laserovú epiláciu a vybrala som si na to salón Laurentis. Moje hrubé, tmavé chĺpky ako dráty, ktoré s veľkou obľubou tak zarastali, že mi robili na rôznych miestach veľké chrasty a následné pigmentácie, išli do... preč. Všetko, čo sa týka laserovej epilácie, je vysoko individuálne, každý reaguje inak. Ja vám v skratke zhrniem svoje postrehy: Absolvovala som odstránenie chĺpkov nad hornou perou, v podpazuší a predkolenia. Jediné, čo po 4 sedeniach máme hotovo, je podpazušie, ostatné ešte pár krát zopakujem podľa potreby, vidím o na predkolenie 2x a peru 1x. Boleli ma prvé sedenia len nohy, pera a podpazušie vôbec, ale zas je to individuálne. Medzi sedeniami (6 a viac týždňov na každú oblasť) som si chĺpky vôbec neholila, nebolo to potrebné, keďže som mala pár páperia. Ak však chcete, môžete sa medzi zákrokmi oholiť. Ale na ďalšie sedenie musíte mať tie novo narastené chĺpky v dĺžke aspoň pár milimetrov, myslite na to, neprídite „nahladko“. Každým ďalším a ďalším sedením vám vyrastá menej a menej chĺpkov, doslova je to páperie. Ja mám čierne chĺpky na bielej pokožke, čiže u mňa zaberá laser najlepšie. Absolvovať laserovú epiláciu je najlepšie rozhodnutie, aké som mohla urobiť, fakt!“ “Speváčka, herečka a influncerka Mamba Dasha @mambadasha


„Som najspokojnejšia, že sa moje chlpy stali minulosťou.“

„Pred pár rokmi som na narodeniny dostala jeden darček, ktorý mi urobil obrovskú radosť. Túžila som po ňom totiž od puberty. Vždy som si hovorila, že keď raz budem dospelá, pôjdem na trvalú epiláciu ‚všade‘ ! Vybrala som si salón Laurentis, a chcem pochváliť absolútne profesionálny, milý a ochotný prístup celého salónu, a ten efekt!! Som najspokojnejšia, že sa moje chlpy stali minulosťou, a s nimi aj iné pridružené starosti ako zarastanie, zapálené miesta, suchá pokožka. Mala som milión otázok, či to bolí, ak dlho to trvá, aký je postup, čo treba predtým, potom, aká je následná starostlivosť o epilované miesto, atď. atď. , a viem, že to bude zaujímať aj vás – pripravila som preto súhrnné video, v ktorom sa dozviete z prvej ruky všetko, čo ste kedy potrebovali vedieť o laserovej epilácii. “

Mirka Gális Partlová, herečka, speváčka, ambasádorka salónu Laurentis


"Bez chĺpkov je to ľahšie! Až neuveriteľné uľahčenie starostlivosti o seba samého!"

"Absolvovala som pár laserových epilácií, a výsledok bol vidieť hneď. Preto, ak sa rozhodujete, či absolvovať epiláciu, vrelo vám ju odporúčam. Aj ja som bola skeptik, ale naozaj to funguje. Ďakujem salónu Laurentis za starostlivosť o celé moje JA!"


Bloggerka a influencerka, autorka knihy Neinstantne krásna, Nika Vujisic @nikavujisic


„Lebo ak je niečo fakt otrava, je to denno-denné holenie. A to po návšteve v salóne Laurentis už riešiť nemusíš.“

„Žijeme v 21. storočí, za posledných 100 rokov sme sa ako ľudstvo technologicky posunuli o obrovský krok. No aj napriek tomu existujú ženy, ktoré sa stále holia žiletkami, trhajú si chlpy voskom, stojčekom... Vlastne donedávna ich bolo o jednu viac. Lebo ak je niečo fakt otrava, je to denno-denné holenie. A to po návšteve v salóne Laurentis už riešiť nemusíš. Laserová epilácia je v posledných rokoch stále viac dostupnou možnosťou, ako odstrániť chĺpky bezbolestne a hlavne navždy.“


Poďte si pre dokonale hladké telo a život bez chlpov do salónu Laurentis, kde sa o vás postaráme maximálne profesionálne, s rešpektom a v príjemnom prostredí.


Návrat hore