O nás

Kozmetický salón Laurentis v Bratislave sme v roku 2010 pretavili zo sna do reality, pretože kozmetika je našou vášňou a srdcovou záležitosťou, takisto ako starostlivosť o pleť a napĺňanie potrieb krásy našich klientiek. Už od svojho vzniku sa Laurentis umiestňujeme medzi najlepšími salónmi a odberateľmi značky Sothys Paris na Slovensku.

Nie je nič krajšie, ako keď spokojná a zrelaxovaná klientka odchádza od nás do víru každodenných povinností s omladenou, vyčistenou pleťou, s dobrou náladou, upokojenou mysľou a s pozdvihnutým sebavedomím. S pocitom, že si dopriala niečo viac, niečo výnimočné.

Keď ide o záležitosti krásy, spoľahnite sa na kozmetický salón Laurentis v Bratislave.

Kráľovnou salónu Laurentis je vaša obľúbená odchlpovacia laserová epilácia s TOP laserom amerického výrobcu CANDELA. Veríme, že sa aj vy pridáte k tisícom spokojných klientov a klietiek, ktorí si vybrali dokonale hladké telo a život bez chlpov.

Úspešná laserová epilácia v salóne Laurentis je kombináciou výkonného lasera a pozorného a precízneho ošetrenia empatickým personálom so zdravotníckym vzdelaním. Zbavíte sa ochlpenia spoľahlivo, natrvalo a bezbolestne.

O vašu pohodu a krásnu pleť sa postaráme s Zbavíte sa ochlpenia spoľahlivo, natrvalo a bezbolestne. Paris, veľkej obľube u klientiek sa teší aj dermokozmetické ošetrenie prístrojom Profacial, vytetujeme vám prirodzene vyzerajúce obočie Phibrows, a o ľahký krok sa postará naša pedikérka a jej pedikérske ošetrenia.

Tešíme sa na vás u nás!

Návrat hore