NEINVAZÍVNA MEZOTERAPIA POMOCOU STUDENEJ PLAZMY DR. PLATON: PLAZMAPORÁCIA

Bezbolestné doručenie kozmetických koktejlov do hĺbky pleti.


Neinvazívna mezoterapia bez ihiel je revolučný spôsob ošetrenia pleti, ktorý využíva špičkový prístroj Dr. Platon a čisté mezoterapeutické koktejly. Tento inovatívny postup umožňuje dosiahnuť výživu, regeneráciu, omladenie a ozdravenie pleti v jej hĺbke - bez potreby vpichovania ihiel do kože.

Zdroj foto: innoaesthetics.sk

Pri neinvazívnej mezoterapii sa využíva studená plazma Dr. Platon na otvorenie mikroskopických kanálikov do pleti, cez ktoré sa následne aplikujú mezoterapeutické koktejly. Tieto koktejly obsahujú kozmeticky čisté účinné látky, ktoré majú schopnosť preniknúť hlboko do pokožky, a poskytnúť jej tak potrebnú výživu. Aplikáciu koktejlov umocníme ultrazvukovým vpravením masky.

Tento rýchly a efektívny spôsob ošetrenia zlepšuje tvorbu kolagénu a pomáha pri oprave poškodenej pleti. Vhodný mezokoktejl vám vyberie kozmetička podľa aktuálneho stavu pleti. Neinvazívna mezoterapia bez ihiel je ideálna pre tých, ktorí neradi podstupujú ihlové ošetrenie dermapenom alebo dermavalčekom (dermarollerom).

Ak túžite po zdravej a mladistvo vyzerajúcej pleti, neváhajte si vyskúšať tento pokrok vo svete ošetrenia pleti. Neinvazívna mezoterapia bez ihiel s prístrojom Dr. Platon a mezoterapeutickými koktejlmi je skvelou voľbou pre každú pleť.

Efekt neinvazívnej mezoterapie je okamžite viditeľný, ideálne je absolvovať ošetrenia v kúre 3-4 ošetreníEfekt neinvazívnej mezoterapie je okamžite viditeľný, ideálne je absolvovať ošetrenia v kúre 3-4 ošetrení, v intervale odporúčanom pre každý mezokoktejl zvlášť. Sledujte naše výhodné akciové ponuky na mezoteraputické kúry.

Takže ak túžite po zdravej, žiarivej a mladistvo vyzerajúcej pokožke, neinvazívna mezoterapia je pre vás ideálnou voľbou. Ošetrenie nevyžaduje žiadnu rekonvalescenciu a trvá cca. 60min.

Protokol ošetrení:

  • povrchové čistenie pleti pleťovým mliekom a tonikom
  • ultrazvukový peeling a prečistenie pleti skin scrubberom
  • ošetrenie studenou plazmou
  • aplikácia vybraného mezokoktejlu
  • maska s kys. hyalurónovou a β-GLUCANOM na podoporu imunity pleti a jej regeneráciu a hydratáciu
  • ultrazvukové vpravenie masky
  • krém

Ceny ošetrení nájdete v cenníku.

Aktuálne sme pre vás vybrali mezoteraputické koktejly zn. Innoaesthetics, napr.:

XEROSKIN

Hlboká vlhkosť pre suchú pokožku

Aktívne zložky: Dermatan Sulfát, Vit. B5, glycerol, kyselina hyalurónová. Obnovuje optimálny stav hydrolipidického plášťa.  Zvlhčuje a chráni suchú pokožku pred vonkajšími vplyvmi.


SENSITIVE

Riešenie na posilnenie citlivej pokožky

Aktívne zložky: Panthenol, kyselina hyalurónová, glukonolaktón.


MATRIX

Roztok s kyselinou pyrohroznovou na biorevitalizáciu pokožky, ktorý účinne obnovuje extracelulárnu matrix a dermálne tkanivá a viditeľne tak obnovuje a omladzuje pokožku.

Aktívne zložky: Pyruvát sodný, kys. Hyalurónová, organický kremík


DNA PEPT-HA

Dermálna rekonštrukcia a regenerácia spojivového tkaniva, detoxikácia a urýchlenie hojenia

Aktívne zložky: DNA, kys. Hyalurónová, peptidový komplex, glutatión


AKN

Prísady regulujú tvorbu mazu, znižujú upchávanie pórov a zápaly, posilňujú bariéru pokožky a účinne obnovujú štruktúru pokožky

Aktívne zložky: Kyselina pyrohroznová, zinok, niacínamid, Melilotus, taurín, peptidy

Návrat hore