PROFACIAL – rádiofrekvencia, aquafacial, iontolifting a ultrazvuk.

NOVÉ prístrojové dermokozmetické ošetrenie pre výraznú zmenu vašej pleti.PROFACIAL: Architekt novej kvality vašej pleti. Kombinácia proaktívnych energií prístroja Profacial a kozmetických prípravkov pre dokonalú premenu pleti.

Dermokozmetické ošetrenie prístrojom PROFACIAL využíva 4 technológie na dosiahnutie cieľa – čistej, hladkej, zdravo vyzerajúcej vyliftovanej pleti na povrchu a zmenenej v hĺbke. Sú nimi RÁDIOFREKVENCIA, AQUACLEAN, IONTOLIFTING, SONOPORÁCIA.

Profacial je ošetrenie pleti, ktorého výsledky nezmyjete z tváre na druhý deň.


My v Laurentise vieme, že ruky dobrej kozmetičky sú sväté, synergia a spolupráca s prístrojom je však bez pochýb o efektívnejších výsledkoch s vašou pleťou.

Neinvazívne a bezbolestné Profacial ošetrenie pleti prináša aj aktuálne trendové čistiace ošetrenie pleti, známe aj pod názvami AQUACLEAN, aqua-facial či hydra-facial. V princípe ide o čistenie pleti pomocou vákua a špeciálnych roztokov – koktejlov účinných látok pre dosiahnutie bábätkovsky čistej, vypnutej a žiarivej pleti. Ošetrenie Aquafacial nenahrádza klasické hĺbkové čistenie pleti. V ideálnom prípade, ak je pleť veľmi zanesená a dlhodobo bez klasického hĺbkového čistenia, absolvujte najprv hĺbkové čistenie a následne o 7-14 dní ošetrenie Profacial.

PRE KOHO JE URČENÉ OŠETRENIE PROFACIAL?

Multifunkčné ošetrenie zlepšuje stav každej pleti a pre vás riešením, ak:
 • máte silne dehydrovanú pleť
 • potrebujete vyhladiť a zjemniť povrch
 • cítite, že pleť už nie je tak pevná a pružná
 • chcete celkovo zregenerovať pokožku pre krajší vzhľad
 • túžite svoju pleť omladiť a vyliftovať
 • potrebujete čistenie pleti bez vytláčania
 • máte na pleti stopy po akné, alebo akné stále pretrváva, aj keď len lokálne alebo počas určitých období
 • trápia vás rozšírené póry a mastná pleť
 • rada skúšate novinky v kozmetických trendoch
 • cítite, že okrem výborných kozmetických ošetrení robených manuálne, potrebujete zlepšovať svoju pleť intenzívnejšie
 • chcete si dopriať čo najviac bezbolestnej a neinvazívnej starostlivosti namiesto ihiel

Každé ošetrenie Profacial obnáša nasledovné kroky, ktoré prispôsobujeme konkrétnej zákazníčke použitím vhodnej intenzity nastavení prístroja a aplikáciou ďalších kozmetických produktov tak, aby sme dosiahli želaný výsledok:


1. Aquaclean / Aquafacial


Peeling, čistenie, dezinfekcia pomocou cielených roztokov a následná rehydratácia a výživa pleti. Počas tejto časti ošetrenia aplikujeme 3 druhy roztokov pomocou vortex technológie. • Peel Solution PS 1- Bio – AHA komplex odstráni nečistoty a jemne exfoliuje pleť od odumretých kožných buniek, rejuvenizuje a zanecháva ju tak vláčnu, hladkú a sviežu. Aktívne zložky: kyselina mliečna 5%, levanduľa lekárska, monarda didyma, freesia refracta, mentha piperita, anthemis nobilis, rosmarinum officinalis, bergamot, papaya.


 • ProFacial Peel Solution PS-2 Bio – BHA komplex intenzívne zmäkčuje a hĺbkovo čistí póry, odstraňuje sébum a má protiaknózne účinky, vyčistí, spevní a hydratuje pleť, vyhladí linky. Aktívne zložky: arginin proteinogenná aminokyselina, portulaka obecná (mimoriadne vysoký obsah omega – 3 mastných kyselín, aloe vera, levanduľa lekárska, monarda didyma, freesia refracta, mentha piperita, anthemis nobilis, rosmarinum officinalis, kyselina salicylová.


 • ProFacial Peel Solution PS-3 Bio – kyselina hyalurónová a 53 ďaľších aminokyselín, galaktomycíny, kt. rýchlo prenikajú do hlbokých vrstiev pleti, akcelerujú bunkový metabolizmus, poskytujú výživu pleti, spevňujú kolagénové a elastínové vlákna a vytvárajú žiarivo čistú pleť. Aktívne zložky: kyselina hyalurónová, 53 epidermálnych rastlinných rastových aminokyselín EGF, galaktomycíny, lactobacillus, fermentovaný extrakt z olív, mäty a ďateliny.

2. Multipolárna rádiofrekvencia


Hĺbkové prehriatie pokožky a zároveň cielené a bezpečné tepelné poškodenie kože, s cieľom denaturovať nefunkčné kolagénové vlákna. Táto akcia vyvoláva v pokožke reakciu – zrýchlenie novotvorby kolagénu a regeneráciu pokožky. Príjemná tepelná masáž hlavicou so 6 elektródami zabezpečuje teda stimuláciu kolagénových vlákien, zlepšuje elasticitu, zvyšuje mikrocirkuláciu, prúdenie lymfy, zvyšuje sa okysličenie pleti, kozmetické produkty sa lepšie vstrebávajú. Pod rádiofrekvenčnú hlavicu aplikujeme špeciálny teplo- vodivý rádiofrekvenčný krém. Okrem pozitívneho efektu na denaturáciu nefunkčných kolagénových vlákien môže byť rádiofrekvencia použitá aj ako terapia aknóznej a postaknóznej pleti pre jej rýchlejšiu regeneráciu.3. Ionto-Lifting


Stimulácia svalových vlákien pleti, tzv. tvárová gymnastika bez námahy. Zároveň tu prebieha ionto-porácia, t.j. do pokožky hlbšie prenikajú aktívne ingrediencie vďaka repulzívnej sile medzi dvoma vodivými elektródami. Pleť je krásne vyliftovaná, čo je okamžite viditeľnou zmenou pleti.4. Sonoporácia

Ultrazvukové hĺbkové zapracovanie hydratačnej ampule a hydratačného gélu s panthenolom a hyaluronátom sodným. Zabezpečuje efekt plnosti a šťavnatosti pleti, zároveň poskytuje mikromasáž na bunkovej úrovni. Použitie ultrazvuku a iontoliftingu (galvanizácie) súčasne v jednom ošetrení, mnohonásobne zvyšuje prenikanie účinných látok do pokožky.


Komplexné ošetrenie pleti Profacial je vhodné absolvovať ako kúru 3-6 ošetrení podľa stavu pleti v intervale cca. 7 dní.


Je vždy potrebné absolvovať Profacial ako kúru?


Ošetrenie Profacial vďaka využívaniu terapeutických energií aktivuje premenu pleti v jej hlbších úrovniach. Každý týždeň počas intenzívnej kúry tak pracujeme už na novej a novej vrstve pleti, a následne jej doprajeme týždňový oddych na regeneráciu a absorbovanie benefitov ošetrenia. Po týždni pleť opäť vybudíme k nadštandardnému tréningu, zaktivujeme ďalšie vrstvy buniek k obnove, opäť zapracujeme na budovaní kolagénu, hustote a elasticite pleti cez rádiofrekvenčné ošetrenie, a cez ultrazvukové vpravenie a iontolift odošleme novú dávku aktívnych zložiek do pleti a v neposlednom rade prebehne opäť aquafacial, čo zaručí kryštalicky čistú pleť bez zápalov a komedónov. Deň po dni sa vaša pleť stáva zdravšou – na pocit, na pohľad, aj v jej štruktúre.

Ošetrením Profacial ŠTARTUJEME ozdravný proces v hĺbke pleti, každým ďalším opakovaním ho posúvame na novú štartovaciu čiaru, a teda zlepšujeme výsledný želaný efekt. Obzvlášť pri prístrojových ošetreniach pleti je pre plný efekt potrebné dodržať opakovania. Výsledok sa rozvíja ešte aj cca. 4 týždne po ukončení kúry.

Udržiavacie ošetrenie je následne 1x mesačne. Môžete však absolvovať Profacial aj ako samostatné ošetrenie pleti, výsledky sú okamžite viditeľné a citeľné.

Disclaimer: Fotografie výsledkov ošetrenia Profacial boli vyhotovené fotoaparátom v mobilnom telefóne, neboli nijako upravované a vylepšované, slúžia na prezentáciu výsledkov, aké sú možné dosiahnuť prístrojom Profacial. Výsledky sú u každej klientky individuálne.


Výsledky hneď po 1. ošetreníVýsledky po 1 týždni od prvého ošetrenia ProfacialNáš tip: V salóne Laurentis sme pripravili originálne protokoly ošetrenia Profacial, ktoré v týchto kombináciách kozmetiky a prístroja inde nenájdete. Dali sme si záležať na výbere kvalitnej kozmetiky kombinovateľnej s prístrojovými ošetreniami, a tiež sme pre vás nachystali výhodné balíčky ošetrení s darčekmi, ktoré viete perfektne využiť na ďalšiu kvalitnú starostlivosť o pleť v domácom prostredí.


PÁR UŽITOČNÝCH INFORMÁCIÍ:


*RF sérum profesionálne rádiofrekvenčné sérum


RF sérum je sérum špeciálne určené na použitie s rádiofrekvenčným omladzujúcim ošetrením oblasti tváre a krku. Má synergický účinok s rádiofrekvenciou a viditeľne vyhladzuje vrásky, nosoústne ryhy a celkovo zvyšuje pevnosť kože.

Obsahuje nanočastice zlata s oligomérmi kyseliny hyalurónovej, a aj ďalšie špecifické látky na omladenie pokožky, ako je glycerín, aminokyseliny prolín, serín a arginín alebo šťavu z Aloe vera.

Pri bežnej rádiofrekvencii dochádza k tepelnému poškodeniu kože, ktoré potom vedie k novotvorbe kolagénu. Aplikácia séra RF sérum, ktorého hlavnou aktívnou látkou sú nanočastice zlata s oligomérmi kyseliny hyalurónovej, túto novotvorbu kolagénu urýchľuje, a zároveň zvyšuje účinok rádiofrekvencie. Urýchľuje tiež dobu, za ktorú ošetrenie prináša viditeľné výsledky.

Nanočastice zlata obalené kyselinou hyalurónovou majú unikátnu schopnosť aktivovať receptor kožných buniek, ktorý je zodpovedný za produkciu kyseliny hyalurónovej, kolagénu a elastínu. Zároveň absorbujú elektromagnetické žiarenie, ktoré ich ohrieva a zvýrazňuje ich účinok. Nanočastice sú behom 24 hodín po aplikácii z organizmu kompletne eliminované, nehrozí preto, že by sa v koži hromadili.

Gold thioethylamino hyaluronic acid / nanočastice zlata s oligomérmi kyseliny hyalurónovej:

Patentovaná nanotechnológia častíc zlata, ktoré na seba viažu oligoméry kyseliny hyalurónovej.

Tokoferoly (vitamín E):

Vitamín E je silný antioxidant, ktorý pleť chráni pred poškodením voľnými radikálmi, okrem toho navyšuje hydratáciu pleti a podporuje jej regeneráciu.

Aminokyseliny (serín, prolín a arginín):

Na lepšiu hydratáciu a výraznejšie spevnenie pleti.

Glycerín:

Zvlhčujúca látka, ktorá zabezpečuje, aby bola pokožka hydratovaná a svieža. (zdroj: distribútor RF sérum séra MedaPreX SK, s.r.o)

** INNEA biocelulózna maska - sterilná maska z biocelulózy priľne na pleť ako druhá koža, vďaka čomu dochádza k výbornej penetrácii aktívnych zložiek, znásobenej vpravením ultrazvukom – sonoporáciou.

INNEA HYDRATE:

Hydratuje, upokojuje, obnovuje kožnú bariéru, má silné antioxidačné účinky. Obsahuje kyselinu hyalurónovú, kolagén, aloe vera...

INNEA ANTI- AGE:

Aktívne zjemňuje a obnovuje pleť, silný antioxidant, chráni a predlžuje životaschopnosť kožných buniek, pôsobí proti prejavom stárnutia.

Fucogel:

aktívne hydratujúca molekula, zlepšuje hydratáciu a tonus kože, pomáha regenerácii štruktúry dermy, spevňuje kontúry tváre.

Glycerín:

hydratácia a zmäkčenie suchej a citlivej pokožky

PHYTOCELLTEC:

výťažok z kmeňových buniek jabĺk, zvyšuje životaschopnosť kmeňových ľudských buniek, obnovuje ju po drobných traumách, zachováva svieži a mladistvý vzhľad kože


Kedy sa ošetrenie Profacial neodporúča?

 • Tehotenstvo
 • Krehká kapilárna pleť
 • Veľmi citlivá pleť
 • Keloidné a hypertrofické jazvy
 • Srdcovo-cievne ochorenia
 • Infekčné ochorenia
 • Užívanie protizápalovej liečby
 • Najskôr 4 týždne po aplikácii výplní kys. hyalurónovou alebo po botulotoxíne
 • Implantované elektrostimulátory
 • Ak je pleť veľmi problematická s hnisavými zápalmi, odporúčame absolvovať najprv protiaknóznu kúru s čistením a následne profacial cca. po 7 dňoch

Návrat hore