Dr. Platon STUDENÁ PLAZMA.

Dr. Platon STUDENÁ PLAZMA prístrojové dermokozmetické ošetrenie pre výraznú zmenu vašej pleti.


Je tu ďalšia skvelá možnosť pre vás, ako si dopriať omladenú a zdravšiu pleť ešte skôr, ako vôbec začnete uvažovať nad invazívnymi ihlovými alebo laserovými metódami.

Čo pre vašu pleť urobíme pomocou studenej plazmy?

 • TOP ÚČINOK, PRE KTORÝ PLAZMU MILUJEME
  PLAZMA ZVYŠUJE PRIESTUPNOSŤ POKOŽKY O REKORDNÝCH 24%*

  Predstavte si povrch vašej pleti ako „husté sitko“ alebo husto tkanú látku. Po ošetrení studenou plazmou sa z hustého sitka s malými otvormi stane „riedke sitko“, ktoré prepustí do pleti až o rekordných 24% viac účinných látok z kozmetických produktov. Ako sa to deje, nájdete v popise „ako to funguje“ nižšie, nemusíte sa báť, nekonajú sa žiadne dierky ani vpichy po pokožky.

  Toto zvýšenie priestupnosti pokožky výborne využijeme na posilnenie účinkov salónnych kúr, zosilníme aj iné prístrojové a čistiace ošetrenia, a vy sa doma ešte niekoľko dní podieľate na celkovom zlepšení pokožky. Z toho istého ošetrenia, ktoré absolvujete, získa vaša pleť o 24% viac.

  *na základe výskumov, inf. výrobca DBSkinTech Innovation

 • ANTIBAKTERIÁLNY EFEKT
  Technológia studenej plazmy silne dezinfikuje pokožku, ničí baktérie spôsobujúce akné, redukuje zápaly a pomáha pri ich
  hojení – veľmi vhodné je preto použiť plazmu pri čisteniach problematickej pleti, ale aj ako prevenciu vzniku akné.

 • „PODPORA UPRATOVACEJ ČATY“
  Stimuluje odstraňovanie odumretých, nefunkčných, poškodených kožných buniek, vďaka čomu upokojuje podráždenú a veľmi citlivú, zapálenú pokožku.

 • REGENERUJE A OMLADZUJE KOŽNÉ TKANIVO
  Posilňuje tvorbu kolagénu a vznik nových kožných buniek, tvorí tak celkové omladenie pleti

 • POSILNENIE IMUNITY
  Posilnenie imunity pokožky vďaka posilneniu kožnej bariéry

 • Všetky tieto benefity získate pri každom ošetrení plazmou.


Ako to funguje?

Kozmetický prístroj Dr Platon používa technológiu tzv.plazmovej sprchy – mení kyslík a dusík zo vzduchu na plazmový lúč s teplotou medzi 35-40 C – pri tejto teplote je ošetrenie príjemné a bezbolestné.

Plazmový lúč obsahuje silne nabité ióny a voľné elektróny. Pri kontakte s pokožkou dochádza k „vybitiu“ plazmového lúča, čo má veľký terapeutický vplyv na bunky pokožky na úrovni DNA . Plazmový lúč vytvorí na pleti kanáliky, ktorými doručíme hlboko do pokožky kvalitné kozmetické produkty alebo čisté mezokoktejly podľa vašich potrieb.


Obr. vysvetľuje podstatu plazmy ako 4. Skupenstva, zdroj: výrobca DBSkinTech Innovation


Studenú plazmu použijeme buď ako žolíkový doplnok k akémukoľvek ošetreniu - pri Sothys a Profacial ošetreniach dopĺňame do postupu ošetrenia použitie iba samotnej studenej plazmy, nie sú potrebné ďalšie špeciálne prípravky.
Pri samostatných plazmových ošetreniach s mezoterapeutickým koktejlom (neinvazívna mezoterapia) sme pre vás vybrali výborné mezoampule na zlepšenie pleti, viac info čoskoro.


Návrat hore