Ako podporíte svieži a mladistvý vzhľad vašej pleti?

Ako podporíte svieži a mladistvý vzhľad vašej pleti? Prichádza „nočný kráľ“
Detoxikačný a obnovujúci nočný krém druhej generácie – NO2ctuelle.

Jeden z ikonických produktov značky Sothys- pôvodný nočný krém Noctuelle, sa porúča do kozmetických dejín s úctyhodným vekom takmer 25 rokov. Za ten čas si ho zamilovali tisíce zákazníčiek po celom svete. Jeho nástupca druhej generácie, detoxikačný obnovujúci nočný krém NO2ctuelle je však iný.

Už jeho názov naznačuje, aké obohatenie ho postretlo – O2, nový patentovaný okysličujúci komplex – extrakt zo žeruchy, posilňuje schopnosť buniek prispôsobiť sa nedostatku kyslíka, a tiež stimuluje proteíny, ktoré sú zodpovedné za transport kyslíka do buniek pokožky. Výsledok? Okysličené bunky sa rýchlejšie zbavujú toxínov a rýchlejšie regenerujú. Vy si užívate sviežu, vyhladenú a zregenerovanú pleť noc po noci.

Ďalším výnimočným vylepšením je až 5-násobná koncentrácia stabilizovaného vitamínu C, ktorý je nielen vitamínom zdravia, ale aj krásy. Silný stimulant bunkovej aktivity, silný antioxidant a „nočný osvetľovač“ pleti – vďaka tomu, že zabraňuje vzniku pigentových zhlukov.

Pokračujeme s výpočtom beauty cieľov, ktoré sledujeme s NO2ctuelle:

-zosilnenie vlastných čistiacich schopností pleti vďaka bambuckým polyfenolom a kvasnicovému extraktu. Podporujú bunkový recyklačný systém a pôsobia ako ochranný štít proti škodlivým vplyvom mestského znečistenia.

-samozrejme nezabúdame na hydratáciu, zjemnenie a vyhladenie pokožky, a to vďaka morskému kolagénu, avokádovému a makadamiovému oleju,nemusíte sa však báť, krém nie je olejový a mastný, práve naopak, má príjemnú balzamovú textúru s delikátnou vôňou pomaranča, mandarínky a citrónu s kvapkou pižma 🙂

Vaša práca na sviežej, obnovenej, vyhladenej a zrevitalizovanej pleti môže byť bez akejkoľvek námahy. Príjemná tak, ako si to zariadite vy : pridajte do svojej nočnej starostlivosti svoj „SLEEPING BEAUTY PACK“ – či už si vychutnáte NO2ctuelle krém samostatne (v kombinácii so svojím obľúbeným sérom, odporúčame napríklad intenzívne hydratačné sérum Hydra3ha, Detoxikačné omladzujúce sérum so zeleným čajom alebo Energizujúci booster so Sibírskym ženšenom),

alebo svoj setík pre krásnu a oddýchnutú pleť doplníte aj protistresovou vyhladzujúcou nočnou maskou Noctuelle a zavŕšite Relaxačným sprejom pre pokojný spánok s citrusovými esenciálnymi olejmi.

Odlíšte a špecifikujte svoju dennú a nočnú starostlivosť, fixujete tak svoju pleť vo výbornej kondícii a vzhľade. Je to cesta dlhodobej krásy, ktorú si naozaj užijete, starostlivosť o seba nech je pre vás príjemným ostrovom pokoja a relaxu v uponáhľanom svete.

Ak máte otázky k línii NO2ctuelle či k akýmkoľvek iným produktom Sothys Paris, napíšte nám na laurentis@laurentis.sk, rady poradíme a odporučíme vhodné riešenia pre vašu pleť.

Nočný krém NO2ctuelle, 50 ml, 79€

Nočná protistresová vyhladzujúca maska NO2ctuelle, 8x4ml, 43€

Relaxačný sprej pre pokojný spánok s esenciálnymi citrusovými olejmi, 15ml, 23€

V limitovanej ponuke do vypredania zásob máme tento set všetkých 3 produktov za uvádzaciu cenu 115€. Napíšte nám na laurentis@laurentis.sk alebo zavolajte na 0915 400 400 a produkty vám radi rezervujeme.

Návrat hore