Omladzujúce séra SOTHYS Paris – absolútna novinka jari 2017

Predstavme si OMLADENIE pleti ako univerzálnu veličinu, ktorá pomenúva jej vyžarovanie, výbornú kondíciu, svieži vzhľad, a predstavme si produkty, ktoré nám dláždia cestu k omladeniu jedinečným spôsobom, akým to vie len Sothys Paris. Pleť vyzerá mladšie a krajšie nielen vtedy, keď sú redukované viditeľné vrásky, ale aj vtedy, keď pôsobíme na rôzne ďalšie prejavy stárnutia pleti – na zníženú hustotu pleti a jej ochabovanie, veď gravitáciu nezastavíme, na nerovnomernú farbu pleti s výskytom pigmentových škvŕn, na póry rozšírené viac ako by sa nám páčilo, na zašednutú pleť v dôsledku dlhodobého fajčenia, a aj na „podvýživu pleti“ – ruku na srdce, vieme ako, kedy, v akom poradí a množstve správne používať vhodné pleťové produkty pre našu pleť?

Skôr či neskôr dospejeme v našej domácej kozmetickej starostlivosti do bodu, kedy zisťujeme, že nám bežne používaný krém už nestačí, nevyhovuje, chcelo by to zmenu, niečo viac, niečo účinnejšie. Niečo nové, kedy opäť nadobudneme pocit, že sa o svoju pleť FAKT VÝBORNE staráme a adekvátne tomu naša pleť žiari, a okrem toho zažívame neskutočný pocit komfortu na pleti. Ak ste sa v predchádzajúcich slovách našli, radi by sme vám predstavili nové a účinné riešenia SOTHYS Paris, ktoré vašu beauty rutinu prenesú do vyššieho levelu, skvalitnia ju a vy už nebudete chcieť zažiť ani jedno krémovanie bez vášho nového omladzujúceho séra.

Nech sa páči, preštudujte si novinky, o tom, ako zaradiť do svojej pleťovej rutiny omladzujúce séra, vám radi poradíme aj osobne v salóne Laurentis alebo cez online kanál na Facebooku 30ml flakóny/ 89€, okrem Perfect shape séra, ktoré má cenu 79€.
V prípade záujmu radi pošleme aj poštou alebo doručíme osobne v Bratislave.

Návrat hore