Zoznámte sa, prosím, ANNE SEMONIN PARIS

Privítajte, prosím, krásnu hviezdu z parížskych beauty ateliérov, zo svetových luxusných SPA centier, z rúk kozmetologických profesionálov, ale aj z odporúčaní známych vizážistov a celebrít!

Je nám potešením, uviesť v salóne Laurentis madamme

Značka kozmetickej starostlivosť o vašu pleť, akú ste doteraz nezažili
– v originálnom koncepte beauty terapeutka Anne Semonin priniesla AKO PRVÁ na svete fenomenálne spojenie esenciálnych olejov s minerálnymi a stopovými prvkami do svojich unikátnych produktov a ošetrení pleti.

Stala sa vyhľadávanou odborníčkou na starostlivosť o pleť aj medzi celebritami ako Catherine Denevue, Grace Kelly, a v súčasnosti milujú jej produkty známe trendsetterky ako LISA ELDRIDGE, HUDA KATTAN či MEGHAN MARKLE.

Prečo sme úplne prepadli nádhernej filozofii a 100% – ne účinným produktom značky Anne Semonin?

Okrem takých „nepodstatných?“ vecí, ako láska na prvý pohľad s luxusnými farebnými flakónmi pleťových sér :-)), je tu pár dosť dobrých dôvodov, prečo si myslíme, že v tom pôjdete s nami:

1. KONCEPT OŠETRENÍ „ŠITÝCH NA MIERU“

ktoré sú založených na prvotriednych ingredienciách ako esenciálne oleje, stopové a minerálne prvky, výťažky z rias, výťažky z morských a iných rastlín a bylín.

2. OKAMŽITÉ A DLHOTRVAJÚCE VÝSLEDKY S PLEŤOU,

široké spektrum účinkov ako hydratácia, rovnováha pokožky, jej čistenie, upokojenie, výživa a spomalenie stárnutia, pričom sa tieto atribúty spájajú s pôžitkom zmyslov počas používania produktov Anne Semonin doma, a v kozmetickom salóne Laurentis si vychutnáte doslova pleťové wellness zážitkyako z luxusných spa centier. Garantujeme vám, že takéto pleťové ošetrenia ste ešte nezažili.

Koncept Anne Semonin sofistikovane spája viaceré overené typy terapií pre vašu pleť:

Prastaré umenie AROMATERAPIE bude pohládzať na vaše zmysly počas celého ošetrenia. Esenciálne oleje z mnohých rastlín ako levanduľa, bazalka, majorán, ylang-ylang, ruža, palmarosa… na vás zapôsobia na vás ako „mocný čarodejník, ktorý vás dokáže preniesť cez tisícky kilometrov a celé roky vášho života.“ Hellen Keller

Bez STOPOVÝCH A MINERÁLNYCH PRVKOV by nebol možný život. Ich deficit sa prejavuje predčasným stárnutím pleti, zmenenou elasticitou pokožky, strata minerálov má za následok tvorbu vrások. počas ošetrení Anne Semonin ich zásobu v pleti perfektne doplníme.

Sila FYTOTERAPIE sa naplno prejaví v účinkoch produktov a ošetrení pleti Anne Semonin. Neskôr vám predstavíme konkrétne zloženia produktov značky, ktoré obsahujú kvalitné výťažky z bylín.

ALGOTERAPIU, čiže terapiu morskou vodou, výťažkami z rias a chalúh, využívajú kozmetické produkty a ošetrenia Anne Semonin napríklad na úpravu kožného metabolizmu, revitalizáciu kože, obnovu jej vlhkosti a na protizápalové pôsobenie na pleti.

Jedinečnosťou značky je aj využitie NEUROKOZMETIKY v praxi – výťažok z rastliny Tephrosia Purpurea obsahuje účinný stimulant beta-endorfínov, ktoré majú pozitívny efekt na pocit uvoľnenia, relaxu a znižovanie prahu bolesti. Majte šťastnejšiu pleť!

KRYOTERAPIA je známa terapeutická meóda, ktorá využíva nízke teploty. Excelentne sťahuje cievy a urýchľuje vylučovanie poškodených buniek, toxínov, a metabolického odpadu. Zamilujete si ikonické „ICE CUBES“ od Anne Semonin – séra zmrznuté do kocky ľadu.

Pozrite si prehľad ošetrení pleti so značkou ANNE SEMONIN

 
AGE DEFEND
Liftingová masáž s intenzívnym komplexom s esenciálnymi olejmi a stopovými prvkami vašu pleť posilní, vyhladí jemné vrásky, vychutnáte si superaktívne ingrediencie v omladzujúcich produktoch Anne Semonin.
  100€
 
OLIGO SKIN PROTECT
Dokonalá anti-oxidačná ochrana pleti, hydratácia a vyváženie pleti, zvýšenie okysličenia kožných buniek. Exkluzívne prípravky kombinujú esenciálne oleje, stopové prvky, výťažky z morských rias. Pokožka je dôkladne ochránená pred enviromentálnou záťažou. Ošetrenie pleti vrátane masáže tváre.
  100€
 
SOOTHING SKIN
Utíšenie citlivej pleti vďaka kombinácii morských minerálov a esencií. Vychutnáte si jemnú exfoliáciu a bohatú krémovú masku, pleť posilní intenzívny komplex s esenciálnymi olejmi a stopovými prvkami. Ošetrenie pleti vrátane masáže tváre.
  100€
 
CRYO TIME FREEZE
Bezchybný rožiarujúci zážitok s masážou, výberom z bohatej škály produktov podľa stavu a potrieb pleti. Samozrejmosťou je úžasná hydratácia, vyhladenie a vypnutie pleti vďaka kryoterapii ľadovo zmrznutým sérom. Doplnenie minerálov, morskej hydratácie a zložiek neurokozmetiky pre vašu šťastnejšiu pleť.
  110€
 
HĹBKOVÉ ČISTENIE PLETI S ANNE SEMONIN
Aj čistenie pleti môže byť luxusným zážitkom, o vašu čistú pleť sa postarajú morské minerály a protizápalové séra s kvalitnými esenciálnymi olejmi. Vhodné pre každú pleť okrem problematickej.
  55€

Odmeňte sa a poďte zažiť pleťové wellness zážitky s Anne Semonin Paris.

Návrat hore