Informácie k aktuálnej situácii

Ako vám v salóne Laurentis chceme výjsť v ústrety počas uzavretia prevádzky z dôvodu prevencie pred šírením nového koronavírusu?

Milé klientky a klienti,
z nariadenia Úradu verejného zdravotníctva kvôli prevencii pred šírením koronavírusu je prevádzka salónu od 13.3. 2020 uzavretá a nie je možné poskytovať vám služby kozmetiky, laserovej epilácie, tetovania obočia atď. Preto by sme vám radi v tejto neľahkej dobe vyšli v ústrety nasledovne:

BALÍKY OŠETRENÍ LASEROVEJ EPILÁCIE, zakúpené od januára do marca, vám namiesto štandardných 8 mesiacov uplatníme až do konca r. 2020.

Klientom a klientkám, ktorí nemohli absolvovať zákroky od 13.marca, ponúkneme prednostné termíny po uvoľnení opatrení o zákaze poskytovať služby v prevádzkach starostlivosti o ľudské telo. Urobíme všetko pre to, aby sme vás ošetrili čo najskôr.
Prosíme, vydržte to zatiaľ so žiletkami, netrhajte si chĺpky depilačným voskom a pinzetovými epilátormi, aby sme čo najskôr, ako to bude možné, začali s laserovým odstraňovaním.

PRE KLIENTKY, ktorým z dôvodu opatrení musíme presúvať termín KOZMETICKÉHO OŠETRENIA, a teda tento mesiac nebudú mať profesionálne ošetrenú pleť, máme pripravený ako DARČEK pohotovostný SOS balíček, do ktorého vám naskladáme vzorky z našich profes. produktov, aby ste si podľa návodu mohli urobiť doma aspoň malé, ale super účinné ošetrenie pleti. Vieme, že v tejto dobe je ešte viac potrebné, aby sme sa cítili dobre, a takisto nemusíme kvôli karanténe poľaviť v kvalitnej starostlivosti o pleť. Budeme vás kontaktovať a dohodneme prevzatie. Veríme, že vás potešíme.

PRODUKTY SOTHYS PARIS A ANNE SEMONIN PARIS máme skladom, ak vám došiel obľúbený krém či sérum…, spojte sa s nami mailom, radi pripravíme na prevzatie u nás cez dvere. Pribalíme darček – 15ml Hydra3ha krém alebo 15ml Noctuelle nočný okysličujúci krém.

Pre vás, ktoré teraz nemôžete navštíviť kozmetičku a dať si profesionálne ošetriť pleť, máme takúto ponuku:

Zakúpte si SOS balíček profes. produktov Sothys alebo Anne Semonin Paris, s ktorými si urobíte podľa návodu 2-3 domáce viackrokové ošetrenia pleti s pílingom, maskou, sérom a krém. Ceny balíčkov sú symbolické a slúžia ako podpora vašej pleti, aby ste ani teraz nemuseli upustiť z kvalitnej starostlivosti.

3 typy SOS minibalíčkov:

1.Sothys balíček na problematickú pleť, 20

2. Sothys balíček hydratácia, 20€

3. Anne Semonin Paris balíček hydratácia a omladenie s esenc. olejmi, 25€

V prípade záujmu sa nám ozvite mailom alebo sms na 0915 400 400, po prevode na účet salónu vám balíček nachystáme a odovzdáme. Vo výnimočnom prípade pošleme aj poštou, okrem adries z Bratislavy a blízkeho okolia.

Držíme si navzájom palce a tešíme sa, kedy vás opäť prívítame v Laurentise, chýbate nám!
www.laurentis.sk

Návrat hore