Naše ocenenia

Slovak Beauty Awards 2016

Srdečne ďakujeme za nomináciu medzi NAJLEPŠIE KOZMETICKÉ SALÓNY na Slovensku v súťaži Beauty Awards 2016.

Časopis InStyle zaradil salón Laurentis do svojho každoročného beauty výberu TOP kozmetických, kaderníckych a SPA centier v Prahe a Bratislave. Pozývame aj Vás vychutnať si prvotriednu starostlivosť o svoju pleť a telo.


Jedinečná starostlivosť,

pretože Vy ste pre nás jedinečná

Kozmetický salón Laurentis má pre vás vždy nachystanú výnimočnú starostlivosť. Presvedčte sa teraz!


Najlepší salón SOTHYS Paris za rok 2014

Kozmetický salón Laurentis

ĎAKUJEME! Je za tým vášeň, práca, radosť, naplnenie, víťazstvá aj prehry, smiech aj slzy, girl power aj chlapská podpora, a stovky našich klientiek a klientov. Bez VÁS by to nešlo, bez VÁS by sme nemohli ísť ďalej. 

Ďakujeme, že si užívate chvíle pre seba a oázu relaxu nachádzate práve v salóne Laurentis. 


Najlepší odberateľ SOTHYS Paris pre rok 2013

Kozmetický salón Laurentis

Na celoslovenskom kongrese SOTHYS Paris získal kozmetický salón Laurentis ocenenie za najlepšieho odberateľa pre  rok 2013.

Z celého srdca za to patrí predovšetkým vďaka Vám, naším milým klientkám a klientom. 
Pre Vás chceme prinášať kozmetické služby v Bratislave na najvyššej úrovni, aby ste cítili ten rozdiel, keď vstúpite do Laurentis sveta krásy a relaxu.

Ďakujeme za dôveru a tešíme sa na každú jednu z Vás 🙂


Najlepší salón roku 2011

Kozmetický salón Laurentis

Kozmetický salón Laurentis získal na celoslovenskom kongrese SOTHYS Paris ocenenie za najlepší salón Sothys za rok 2011. Oceňovala firma Beauté&Spa, s.r.o, výhradný distribútor Sothys na Slovensku.

Len vďaka Vám, našim milým klientkam, sme mohli v minulom roku rásť, zlepšovať sa, rozširovať portfólio služieb a ošetrení. Ďakujeme! Je to pre nás zároveň záväzok, aby sme na sebe aj naďalej pracovali a prinášali Vám prvotriedny servis, stále aktuálne novinky z laboratórií Sothys a výhodné akcie.Záleží nám na tom, aby sa každá Vaša návšteva v kozmetickom salóne Laurentis, niesla v znamení krajšej pleti, pôžitku, relaxu a pocitu výnimočnosti. Pretože každá jedna z Vás si zaslúži to najlepšie. Doprajte svojej pleti Sothys v salóne Laurentis a všetko ostatné nechajte na nás. Vaša krása je v našich rukách…

Návrat hore