BX napĺňač vrások, ikonický čistič Desquacream FORTE MICRODERM a malý zázrak na kontúry tváre: PERFECT SHAPE

Kiss your wrinkles good bye!
/Pobozkajte svoje vrásky na rozlúčku/

Nový Sothys produkt prináša na trh v spolupráci s dermatológmi. Sothys Cosmeceutical líniu dopĺňa korektor mimických vrások s vyhladzujúcim účinkom: BX NAPĹŇAČ VRÁSOK.

PRE KOHO JE URČENÝ?

 • pre dámy aj pánov, ktorí chcú vrásky zredukovať, prípadne zvažujú ich výplň botulíno toxínovou injekciou
 • pre klientov, ktorí už absolvovali dermo-estetické zákroky a chcú posilniť ich efekt

AKO TO FUNGUJE?

Vďaka komplexu dermo-relaxačných peptidov sa redukujú tvárové mikro-kontrakcie, ktoré sú zodpovedné za vznik mimických vrások. No a dokonalosť produktu uzatvára ultra- hydratačný komplex, ktorý napomáha vyplniť mimické vrásky.

AKÉ SÚ VÝSLEDKY?

Výsledky BX naplňovača sú vynikajúce a má ďalekosiahly účinok – je účinnejší ako bežný štandard na trhu a hlavne nedochádza k paralýze svalov ako pri aplikácii injekčnej výplne i pri dennom používaní. Pokožka bude pôsobiť mladšie, hladšie a zrelaxovane. Mimické vrásky sa vyhladia a pleť bude krásne omladená.

AKO APLIKOVAŤ BX korektor?

Produkt má presný aplikátor vo forme pera, ktorý napomáha aplikovať malé dávky produktu priamo do postihnutých oblastí: vrásky na čele, vrásky v kútikoch očí, vrásky hnevu, nosovo-ústne vrásky i vrásky okolo pier. Nanáša sa ráno i večer a ľahkým poštipkávaním sa vtiera do vrások. Potom sa pokračuje bežne používaným sérom a krémom na pleť.

DESQUACREM FORTE MICRODERM
Ikonický hĺbkovo čistiaci produkt na pleť

Nový čistiaci krém s pôvodnou tradíciou tak starou, ako je sama značka SOTHYS, je určený na hĺbkové čistenie pórov a exfoliáciu. Eliminuje nečistoty z hĺbky pleti, krásne pokožku vyhladí, prečistí, zjemní a rozjasní.

PRE KOHO JE URČENÝ?

Desquacrem je určený pre normálnu-zmiešanú až mastnú pleť, pre pleť, ktorá sa rýchlo zanáša, má rozšírené póry i pre hyperpigmentovanú pleť. SKVELÉ RIEŠENIE na to, ako udržať pokožku v dobrom stave medzi návštevami kozmetičky!

Hĺbkovo čistiaci krém z rady Cosmeeutical má oproti pôvodnej receptúre zosilnený účinok o kyselinu salicylovú (2%), ktorá odstraňuje odumreté bunky, čistí póry a podporuje rozžiarenie pleti. Ďalej obsahuje mikro zrniečka z ryže s mechanickým účinkom, extrakt z Gypsomilky pre jemné čistenie a lipoamino-kyseliny.

AKO PRODUKT APLIKOVAŤ?

Produkt sa používa 1-2x týždenne na čistú osušenú pleť v malom množstve. Krúživými pohybmi sa masíruje po pleti s vynechaním očného okolia a nechá sa pôsobiť 1 až 3 minútky, znova sa premasíruje po pleti navlhčenými bruškami prstov a potom sa prípravok umyje vodou. Po zmytí produktu sa pleť pretonizuje pleťovou vodou a pokračuje sa nanesením séra a krému podľa typu pleti. Jednoznačte si zamilujete jeho vôňu, textúru a pocit dokonale čistej pleti.

PERFECT SHAPE
OMLADZUJÚCE SÉRUM – malý zázrak na dokonalé kontúry tváre

Účinný produkt inšpirovaný účinkami ultrazvuku a dermo-liftingovými niťami. Technické trendy napomáhajú kozmetike a preto sa dermatológovia snažia vytvoriť čo najlepšie prípravky i pre náročných klientov.

PRE KOHO JE PRODUKT URČENÝ?

Perfect shape sérum je určené pre ženy i mužov už od 25 rokov, kedy si chcú udržať čo najdokonalejšie kontúry tváre a zmierniť prejavy starnutia. V každom veku sa prejavujú na kontúrach tváre negatívne zmeny či už hormonálnymi vplyvmi, diétami, liekmi i životným štýlom. Klienti chcú potlačiť prejavy gravitácie na pleti, vyhladiť pokožku a udržiavať pekné kontúry tváre čo najdlhšie.

AKO TO FUNGUJE?

 • Proti nerovnomerne rozloženému podkožnému tuku bojujú Dermo vyhladzujúce účinné látky: Morské oligosacharidy a extrakt z kvetov pomaranča, ktoré vytváraju 3D molekulárnu sieť a pomáhajú odbúravať tuk z buniek. Napodobňujú ultrazvukové vibrácie.
 • Pre čistiace a odvodňujúce účinky je do séra pridaný Brečtanový extrakt, ktorý napomáha eliminovať nadmerne uloženú vodu z buniek.
 • Ako niťový lifting pôsobia dermo-liftingové účinné látky: Peptidy M3.0 a Maniokové cukry, ktoré pôsobia ako 3D expresné vyhladenie a vyzdvihnutie, posilňujú kolagén, obnovujú textúru a tonus pleti, vypínajú a zabezpečujú elastickosť pleti.

AKO SI PRODUKT APLIKUJETE?

Aplikujte produkt pomocou špeciálnych vyhladzujúcich ťahov ráno a večer na vyčistenú pleť a následne použite svoj bežný krém podľa typu pleti. Tieto špecifické ťahy nájdete cez QR kód priamo na krabičke Perfect shape. Doma teda pokračujete v starostlivosti, akou vás zahŕňa vaša kozmetička pri masáži. Zvládnete to, žiadny strach!

Sérum má krásnu ovocno-kvetinovú vôňu a hladkú jemnú textúru. Dostane vás dokonalé vyhladenie, omladenie a vypnutie pokožky, čo viac si želať? 🙂


Všetky produkty si môžete zakúpiť u nás, v salóne Laurentis na Mierovej 103, radi poradíme a pošleme aj poštou.

Na záver ceny produktov:

 • BX Napĺňač vrások

  15 ml
  99€
 • Desquacrem forte microderm

  50 ml
  39€
 • Omladzujúce sérum Perfect Shape

  30 ml
  79€
Návrat hore