Laserová epilácia v súčasnosti predstavuje najúčinnejšie trvalé odstránenie nežiadúceho ochlpenia. Odstraňovanie chĺpkov sa stalo samozrejmosťou pre väčšinu z nás, je to nielen módna, ale aj estetická záležitosť.

Bežne si chĺpky holíme, vytrhávame alebo odstraňujeme voskom. Chĺpky však po niekoľkých dňoch znova narastú a my musíme tieto procedúry znova opakovať.


Laserová epilácia rieši problém nadmerného ochlpenia efektívne a natrvalo.


Laserová epilácia funguje na princípe tzv. selektívnej fototermolýzy – tu  dochádza k maximálnej absorpcii energie laserového lúča v melaníne, ktorý je v najvyššej koncentrácii obsiahnutý v chĺpkoch v aktívnej fáze rastu. Postupne dochádza k deštrukcii vlasových cibuliek a čiastočnej, až úplnej redukcii ochlpenia.

Laserová epilácia je vykonávaná v salóne krásy Laurentis systémom Candela GentleLase, alexandritovým laserom s jedinečným systémom chladenia KRYO ZIMMER, vďaka ktorému sa ošetrenie stáva bezbolestným. Získajte u nás dokonale hladké telo bez bolesti pri zákroku, bez popálenej pokožky, so spoľahlivým a trvalým výsledkom, len s Candela GentleLase & Laurentis.


Náš laser „CANDELA GENTLE PRO-U“ a prečo je špičkou v epilácii?


Spoločnosť Candela Medical je lídrom v nechirurgických riešeniach, ktoré sú overené štúdiami, a poskytujú spoľahlivý výsledok. Ste pripravení na výsledky, ktoré zmenia váš život?

CANDELA GENTLELASE PRO je medicinálny epilačný laser americkej výroby, schválený asociáciou FDA.„Počas života ženy minú v priemere 10 000 $ a strávia dva mesiace času na manažment nežiadúceho ochlpenia.“ (https://candelamedical.com/na/patient/product/gentle-laser-hair-removal)

Tak prečo si neuľahčiť život a zabudnúť na starosti s holením či depilovaním? Laserová epilácia laserom CANDELA tvorí ideálny pomer efektu a investícíe pri relatívne nízkom počte zákrokov.Candela Gentlelase PRO je výbojkou excitovaný, alexandritový systém, určený pre odstraňovanie nadmerného ochlpenia, pri ktorom dochádza k redukcii ochlpenia až do 98%.Pulzná laserová energia pri vlnovej dĺžke 755nm umožňuje maximálnu absorbciu tepelnej energie v ožiarenom mieste (chlp vrátane vlasovej cibuľky), a minimálnu absorbciu okolitými tkanivovými štruktúrami. Poskytuje spoľahlivú redukciu ochlpenia v ošetrovanej oblasti, s vysokým komfortom počas zákroku, čo sa týka bezbolestnosti a rýchlosti ošetrenia. Gentlelase PRO je najmodernejším epilačným laserovým prístrojom spoločnosti Candela. Pre odstraňovanie chlpov sú najvhodnejšie tmavo sfarbené chlpy, pretože laserové žiarenie reaguje práve na pigment obsiahnutý v chĺpkoch. Na šedivé a bledé chlpy je laser neúčinný.

Laser deštruuje iba chlpy, nemá žiadny negatívny vplyv na okolité tkanivá a pokožku.

Alexandritový laser CANDELAlexandritový laser CANDELA, s ktorým pracujeme v salóne Laurentis, dokáže vydať vyššiu energiu výboja, a je preto účinnejší ako IPL epilačné prístroje – profesionálne a aj domáce. Nižší výkon poskytujú aj diódové lasery, kde dióda síce pracuje rýchlo (za pár minút vyepilované celé nohy), ale na úkor výkonu. To má za následok vyšší počet opakovaní ošetrení.


Čo by ste mali vedieť o laserovej epilácii?


Laserová epilácia je v TOP3 svetovo najžiadanejších nechirurgických skrášľujúcich ošetrení. (zdroj: www.candelamedical.com)

Aj u nás sa epilácia laserom stáva zlatým štandardom v starostlivosti o telo, pretože je:


 • EFEKTÍVNA
 • TRVALÁ
 • PRINÁŠA POHODLIE DO KAŽDODENNÉHO ŽIVOTA
 • ŠETRÍ ČAS A PROSTRIEDKY NA NÁKUP HOLIACICH POTRIEB A NA DEPILÁCIU VOSKOM
 • PRIDÁVA SEBAVEDOMIE
 • ZMIZÍKUJE STAROSTI S NEUSTÁLOU KONTROLOU HLADKOSTI POKOŽKY
 • PRISPIEVA K HYGIENETakto sa pripravíte na zákrok laserovej epilácie:


 • Chĺpky aspoň 3-4 týždne pred zákrokom nevytrhávať – ani depilačným strojčekom, ani voskom
 • Chĺpky možno odstraňovať bez korienkov z povrchu kože - holením, prípadne depilačným krémom – nemožno odstraňovať korienky
 • Príprava pred zákrokom - oholiť nohy 5-7 dní pred zákrokom, bikiny, podpazušie, oblasti so silnejším ochlpením 1-3 dni pred zákrokom - podľa rýchlosti rastu chĺpkov - ideálna dĺžka pre ošetrenie je 2-3mm - NIE DLHŠIE
 • Pokožka sa nesmie opaľovať 4 týždne pred a po zákroku – ani priame slnko, ani solárium, ani samoopaľovací krém
 • Počas celého cyklu ošetrení nepoužívať samoopaľovacie prípravky ani prípravky s prídavkom samoopaľovacích látok 
 • Neodporúča sa epilovať pokožku v tehotenstve, a ani v období dojčenia (možné riziko vzniku pigmentácií)
 • Pokiaľ ste v poslednom čase užívali antibiotiká, je potrebný odstup min. 2-3 týždne
 • Starostlivosť po zákroku - ošetrenú oblasť je potrebné dôkladne krémovať hydratačným prípravkom s obsahom pantenolu (zakúpite v lekárni)

Návrat hore