HYDRA HYALURONIC ACID4

NOVÁ INTENZÍVNA HYDRATAČNÁ KÚRA

Je to Sothys tajomstvo: 4 zdroje kyseliny hyalurónovej a 2 exkluzívne patentované látky z pokročilého výskumu.

Každá pleť ocení ultra komfortné textúry, zmyslový zážitok pri ošetrení, a pocit neskutočnej hydratácie a výživy, čaká vás doslova záplava tým najlepším, čo Sothys za posledné roky vyvinul a vyskúmal. Pre jedinečný dlhotrvajúci efekt a vaše potešenie.

Už po 1 ošetrení 100% klientov a klientiek tvrdí, že ich pleť je hydratovaná, jemnejšia a žiarivejšia.Hydra Hyaluronic Acid4– (Hydra 4Ha) na základe najnovších výsledkov Sothys pokročilého výskumu, predstavuje toto intenzívne ošetrenie v 6 krokoch cestu ku naplnenej, hydratovanej, vyživenej a žiarivej pleti, ktorú v zrkadle i na dotyk neprestanete obdivovať.

Sothys tajomstvo: 4 zdroje kyseliny hyalurónovej a 2 exkluzívne patentované látky z pokročilého výskumu:1055 Boletus extrakt – exkluzívna Sothys patentovaná ingrediencia, booster telu vlastnej kyseliny hualurónovej, posilňovač obrannej kožnej bariéry, čím sa pleť stáva odolnejšou – antioxidačný efekt.

Organické peptidy z bobúľ jarabiny – exkluzívna Sothys patentovaná  ingrediencia, podieľa sa na produkcii lipidov, ktoré sú veľmi dôležité pre udržanie prirodzenej vlhkosti v pleti, podpora obnovy kožných buniek

Mikro kyselina hyalurónová– vytvorená pomocou biotechnológie, silná podpora regenerácie pokožky. Vďaka svojej nízkej molekulovej hmotnosti (menej ako 5kDA) rýchlo preniká do hlbokých vrstiev pokožky.

Samozrejmosťou je opäť nízko a vysokomolekulová kyselina hyalurónová, vďaka ktorej je pleť šťavnatá na povrchu a aj vo svojom objeme. Veľmi príjemné ošetrenie pleti Hydra 4Ha vás prevedie týmito krokmi:
 • Príprava pleti povrchovým čistením, odlíčením očného okolia
 • Ultra hydratačný gelový balzam zapracovaný masážou
 • Jemná pílingová pasta – enzymatický peeling typu gomáž
 • Koncentrovaná hydratačná ampula zmixovaná na mieru podľa potrieb pleti s ultra výživným elixírom
 • Hydra – ceramidové sérum
 • Regeneračný masážny krém a úžasná masáž Digi- Esthétique 
 • SOS naplňujúca maska 
 • Hydra 4Ha sérum a Hydra4ha krém
Nie je žiadnou novinkou, že účinok ošetrenia pretrváva priamo úmerne s vhodnou domácou starostlivosťou, máme vyskúšané, že pri používaní Hydra4ha séra a krému na doma, vám efekt ošetrenia vydrží niekoľko týždňov (individuálny výsledok), a každý deň budete mať pocit, že ste intenzívnu kúru absolvovali len predvčerom.

Same – same, but different! 

Odporúčame zakúpiť si tieto výnimočné hydratačné produkty na doma, pretože je rozdiel, či si na seba natriete bielu hmotu, ktorá sa tvári na hydratačný krém, alebo si pumpnete exkluzívne komplexné produkty so 4 zdrojmi kyseliny hyalurónovej a 2 patentovanými látkami pre posilnenie hydratácie a omladenia pleti.
Same – same, but different! 100% hodné investície.Rada produktov Hydra 4Ha:

Hydrating satin youth cream – hydratačný krém pre normálnu, zmiešanú až mastnú pleť. (50ml, 79€)

Hydrating velvet youth cream – hydratačný krém pre suchú až normálnu pleť. (50ml, 79€)

Hydrating Intensive serum – intenzívne hydratačné sérum (50ml, 89€)

Hydra – plumping mask – hydratačná naplňujúca maska, možno použiť aj na celú noc (50ml, 55€)

Dostupné u nás v salóne.

DETOX ENERGIE™


Budujte si odolnú pleť voči environmentálnej záťaži zo znečisteného prostredia


Ako sa prejavuje nepriaznivý vplyv environmentálnej záťaže na našu pleť? Znečistenie životného prostredia odčerpáva energiu z buniek, zvyšuje sa citlivosť kože, pridáva sa dehydratácia, pleť je drsná, matná, póry upchaté, nastáva zmena kožného mikrobiómu, pleť stárne rýchlejšie.Intenzívna kúra Detox Energie posilňuje všetky typy pleti dávkou energie, pomáha jej vyrovnať sa s environmentálnym stresom, ktorý spôsobuje rýchlejšie stárnutie pleti.Základom intenzívneho pleťového ošetrenia Detox Energie je trio exkluzívnych účinných látok: organický extrakt z bazy čiernej (patent v procese FR 18 53898), sibírsky ženšen a detoxikačné peptidy. Ich úlohou je prinášať pleti rovnováhu, chrániť ju pred znečistením, detoxikovať (v zmysle posilňovať vlastné detoxikačné schopnosti pleti), zvyšovať obranyschopnosť pleti a dodávať jej energiu.


Kedy je pre mňa vhodná kúra Detox Energie?


Široké spektrum účinku tejto kúry pokrýva potreby každého typu pleti, bez potreby pozerať sa na vek, potešia sa jej aj klientky s mastnou a problematickou pokožkou (vynímajúc iba aktívne akné, ktoré najprv ošetríme korekčnou kúrou a hĺbkovým čistením). Veľmi vhodné je absolvovať kúru Detox energie ako prvé ošetrenie pred komplexnejším omladzujúcim / hydratačným programom.Takto sa o vás postaráme:

 • FÁZA 1: povrchové čistenie pleti pleťovým mliekom a tonikom, odlíčenie očného okolia
 • FÁZA 2: intenzívne detoxikačné čistenie pílingom s trojitým účinkom (enzymatický, chemický, mechanický), pleť môžeme počas pôsobenia peelingu zmäkčiť náparkou, ak je potrebné, urobíme lokálne hĺbkové čistenie pleti.
 • FÁZA 3: ochrana proti znečisteniu – detoxikačný ochranný závoj/hmla
 • FÁZA 4: detoxikačné rozžiarujúce sérum aplikované špecifickými energy ťahmi
 • FÁZA 5: masáž Digi – Esthétique so sviežim penovým masážnym krémom
 • FÁZA 6: MASKING – energizujúca rozžiarujúca maska s čistým vit. C , cez ktorú nanesieme gázu a ďalšiu masku: zlupovaciu s liftingovým efektom.
 • FÁZA 7: finálna ochrana pleti pomocou detox krému a ochrannej esencie.

SKVELÝ DARČEK KU KAŽDÉMU OŠETRENIU DETOX ENERGIE:

7ml Energizujúceho séra v hodnote 20€

BP3 TRICOMPLEX – ŠAFRÁN SOFORA PEPTIDY
Omladzujúca intenzívna kúra

Vedeli ste, že stárnutie je z 80tich percent spôsobené enviromentálnym zaťažením pleti a z 20tich percent samotnými biologickými faktormi? Jedinečnou odpoveďou laboratórií Sothys je inovatívne, exkluzívne a ultra efektívne omladzujúce ošetrenie pleti βP3 Tri Complex™.Vaša pleť získava cielenú stimuláciu vlastných kapacít a zdrojov na to, aby ste sa cítili aj vyzerali mladšie.Exkluzívna účinná látka BP3 Tricomplex: šafrán-sofora-peptidy


Šafrán a Sofora preukázali vo vedeckých štúdiách vynikajúce účinky v boji proti oxidatívnemu stresu (všetko, čo vplýva na pleť zvonka) , optimalizujú zachytávanie voľných radikálov, stimulujú obranné a regeneračné systémy kože. Peptidy bojujú s následkami času na našej pleti – aktivujú gény, ktoré priamo vplývajú na obmedzenie prejavov stárnutia, ako sú vrásky a ochabovanie pleti.Viditeľné výsledky už po jednom ošetrení:

 • 88% spokojnosť s celkovým protivráskovým efektom
 • 94% spokojnosť so spevňujúcim efektom
 • 30% vyhladenie vrások
 • 35% posilnenie pevnosti pleti

Po troch ošetreniach dochádza k omladeniu pleti o – 6 rokov (priemerný údaj), kto by nechcel mať o 6 rokov sviežejšiu, napnutejšiu pleť s o 6 rokov menšími vráskami?

Po 3 ošetreniach v odstupe 1 týždeň boli namerané hodnoty:

 • 100% spokojnosť s celkovým protivráskovým efektom
 • 100% spokojnosť s celkovým spevňujúcim efektom
 • 51% vyhladenie vrások 
 • 50% posilnenie pevnosti pleti

Takto sa o vás postaráme:


Priebeh ošetrenia:

 • povrchové čistenie pleťovým mliekom a vodou, odlíčenie očného okolia a pier
 • prvá exfoliácia prípravným roztokom s obsahom 3,5% kyseliny glykolovej a 0,5% kyseliny fytickej. Jemný keratolytický účinok a obnova buniek. Vhodné aj pre citlivú pleť.
 • druhá exfoliácia s obnovujúcou exfoliačnou pastou (0,2% kyselina salicylová, extrakt z púpavy, ryžový a vulkanický púder )
 • relaxácia na trapézoch, digitopresúra
 • multizónová aplikácia dvoch omladzujúcich sér, zapracovanie dynamickými masážnymi ťahmi

– protivráskové sérum s βP3 trikomplexom a morskými exopolysacharidmi, ktoré posilňujú tvorbu kyseliny hyalurónovej s cieľom vyplniť vrásky zvnútra

– liftingové sérum s βP3 trikomplexom, drahocenným olejom, ktorý reaktivuje proteíny pre zahustenie pleti a s morskými oligosacharidmi, ktoré pomáhajú stimulovať rozklad tukov

 • patentovaná masáž Digi-Esthétique s tonizujúcim masážnym balzamom (kys. hyalurónová, mikrosféry kyseliny hyalurónovej, komplex vitamínov a omega 3,6, 9, peptidy, polysacharidy. Efekt: obnova hydrolipidického filmu na povrchu pleti, naplnenie pleti zvnútra, zlepšenie metabolickej aktivity buniek, aktivizácia mechanizmov, ktoré spôsobujú vrásky a ochabovanie pleti)
 • multi-masking, 3 rôzne masky aplikované cielene na rôzne zóny tváre:

dermo – napĺňacia maska s maniokovými cukrami, mikrosféry kyseliny hyalurónovej a polysacharidy pre vyplnenie pleti zvnútra a vypnutie pleti na povrchu

dermo – liftingová maska s ovseným extraktom a maniokovými cukrami na okamžité vypnutie ochabnutých častí tváre

liftingová zlupovacia maska so zmesou alginátu a hliny pre posilnenie vypínacieho efektu a zlepšenie vstrebávania krémových masiek pod ňou, aplikácia cez gázu

finalizácia ošetrenia trojitou starostlivosťou: 

 • 1. zjednocujúce omladzujúce sérum „Unifiant“
 • 2. nové omladzujúce sérum podľa individuálnych potrieb pleti
 • 3. nový omladzujúci krém podľa potreby pleti

Pokračujte aj doma v kontinuálnom omladzovaní pleti – vyberte si zo širokej ponuky omladzujúcich krémov a sér na mieru pre vás.Nechajte si svoj vek len pre seba, omladnite na počkanie s ošetrením BP3 Tricomplex šafrán sofora peptidy. Vhodné aj ako prevencia už od 30r., pri pleti s výraznejšími známkami stárnutia pokožky aj skôr.


SEZÓNNA OKYSLIČUJÚCA KÚRA
Vaša voňavá aromaterapia zo Sothys Paris


Expresná hydratácia, výživa, okysličenie a relax. Stihnete sa tak aj preniesť do hladiny alfa. Vaša sladká aromaterapia, dva krát ročne s iným ovocným potešením.Sezónna kúra pre obdobie JAR – LETO nesie tentokrát tropický mix ovocných výťažkov ANANÁS – KIWI


Slnečné obdobie si vyžaduje iný prístup k pleti, a preto SOTHYS rešpektuje fyziologické potreby pleti, aby pleť adekvátne posilnil vhodnými vitamínmi, minerálnymi látkami a okysličujúcim komplexom.

Preneste sa do ovocných sadov, vychutajte si spomalenie a dokonalú starostlivosť o pleť.

Produkty z Okysličujúcej sezónnej tvárovej kúry jar – leto obsahujú vodný extrakt z ananásu, ktorý dokonale rozžiaruje pleť a rastlinnú vodu z kiwi, ktorá ju hydratuje.

Obnovu pleti a jas prinavráti ružový íl, ktorý je navyše bohatý na minerálne zložky, čistí a detoxikuje pleť. Karitové maslo pleť dostatočne regeneruje a vyživuje. Komplex multifunkčných antitoxínov zabezpečí lepšie okysličenie. Koktail vitamínov (C, PP, B5) pleť regeneruje, revitalizuje a chráni pred poškodením zo slnka.Takto sa o vás postaráme:

 • Povrchové čistenie pleti pleťovým mliekom a tonikom
 • Peeling a maska 2v1 pre zjemnenie pleti
 • Digi-Esthétique masáž tváre voňavým masážnym krémom s karitovým maslom
 • Aplikácia zmesi masky/vhodného výživného krému a okysličujúcich kvapiek pod masku
 • Alginátová zlupovacia maska pre podporu vstrebávania produktov a podpora hydratácie
 • Sérum a krém podľa potrieb pleti

Po necelej hodine sa vaša pleť stane zrevitalizovanou a žiarivou. Vhodnou kombináciou so sezónnym ošetrením pleti je napríklad rádiofrekvencia, aquafacial alebo čistenie neproblematickej pleti.


KRYO OČNÁ KÚRA
Profesionálne očné ošetrenie s blahodárnym efektom chladu a pokročilými účinnými látkami


Expertíza pokročilého výskumu Sothys Paris prináša nové ošetrenie pre kompletné omladenie očného okolia. Jeho aktívnymi cieľmi sú:

 • Redukcia hĺbky vrások a redukcia jemných liniek
 • Redukcia opuchov a tmavých kruhov v očnom okolí
 • Okamžité vyhladenie
 • Lifting a spevnenie horného viečka
 • Rozžiarenie očného okolia, aby oči pôsobili oddýchnuto


Očné kryo ošetrenie pôsobí preventívne, je preto je vhodné už od 25r. veku. Odporúčame ho všetkým ženám, aj mužom, ktorí chcú oddialiť dermoestetické zákroky v tejto oblasti. Profesionálne ošetrenie a aj krém Sothys na očné okolie pomáhajú chrániť pleť aj pred  nežiadúcimi účinkami modrého svetla z obrazoviek. 

Kryo ošetrenie očného okolia dokonale ošetruje tiež oblasť čela.

Doprajte si ho samostatne alebo v kombinácii s Hydra 3Ha alebo so sezónnym ošetrením pleti.


Sothys pokročilý výskum prináša dve hlavné účinné látky v produktoch a ošetrení očného okolia:

ĽANOVÝ EXTRAKT na posilnenie a ochranu kožnej bariéry voči vonkajšej agresii. ULTRA REGENERAČNÝ KOMPLEX pre zjemnenie vrások, hydratáciu – naplnenie (plumping effect), má upokojujúce účinky.

Podľa sothys.com prináša ošetrenie KRYO EYE CONTOUR 100%-nú spokojnosť s vyhladzujúcim efektom, s rozjasnením a oddýchnutejším vzhľadom očného okolia už po 1 ošetrení. Po 3 ošetreniach je ďalším benefitom o 15% menej vrások.


Takto sa o vás postaráme:

 • FÁZA 1: PRÍPRAVA PLETI
  • Odličenie pleti pleťovým mliekom a vodou, odlíčenie pier a očného okolia, vyrovnávajúca pleťová voda, aplikácia krému na líca a krk.
 • FÁZA 2: PÍLING
  • Gel s jemnými exfoliačnými kyselinami, drenáž exfoliačnými diskami
 • FÁZA 3: PROTI VRÁSKAM, TMAVÝM KRUHOM A OPUCHOM
  • Liftingové očné sérum, aplikácia špecifickými protivráskovými ťahmi
 • FÁZA 4: SPEVNENIE A NAPLNENIE
  • Naplňujúci masážny krém a mikromasáž očného okolia
 • FÁZA 5: VYHLADENIE A NAPLNENIE
  • Gelová maska s kryo efektom, drenážna masáž s použitím zachladených masážnych porcelánových lyžičiek
 • FÁZA 6: FINÁLNE OŠETRENIE
  • Rožiarujúci očný krém a jeho zapracovanie a vyhladenie pomocou chladného masážneho porcelánu

Na domácu starostlivosť o citlivé očné partie vám odporúčame NOVÉ produkty Sothys Paris:

 

Očný krém: 65€,

Expres náplaste/masky z biocelulózy, bal 10ks za 73€,

Roll-on proti opuchom za 45€
KOREKČNÁ ANTI AKNÉ KÚRA
Účinné zacielenie na akné, rozšírené póry, mastnú pleť.

Problematická pleť nie je len problémom teenagerov. Stretávame sa s ňou čoraz častejšie u žien, ktoré už medzi teenagerky nepatria, napriek tomu sa nedokonalostí na pleti nevedia zbaviť, či už sú to rozšírené póry, nehojace sa zápaly, premasťovanie najmä v T-zóne…

Príčiny sú rôzne a najčastejšie súvisia s nerovnováhou v organizme. V takýchto prípadoch je potrebná silná a zacielená akcia. Odpoveďou SOTHYS je liečivá korekčná kúra na problematickú pleť.Takto sa o vás postaráme:

 • povrchové čistenie pleti pleťovým mliekom a vodou podľa typu pleti
 • emulgácia nečistôt z hĺbky pórov pomocou desquakrému pod naparovačom
 • hĺbková exfoliácia pomocou dvojfázového roztoku s kaolínom (absorbcia mazu) a s kyselinou salicylovou a glykolovou (regulácia procesu zdrsnenia a hrubnutia pokožky)
 • hĺbkové čistenie pleti Skin scrubberom alebo ručne, v prípade veľmi mastnej pleti opäť emulgujeme nečistoty desquakrémom
 • aplikácia ultra-čistiaceho séra s trojitým účinkom: regulácia procesu hrubnutia pokožky, antiseptické pôsobenie vďaka čajovníkovému oleju, a regulácia mazotoku vďaka extraktu zo sladkého drievka
 • aplikácia čistiacej chladivej masky absorbuje nadbytočný maz, upokojuje pleť, vypína pokožku vďaka obsahu výťažku z túžobníka obyčajného
 • záver ošetrenia normalizačným krémom s esenciálnymi olejmi (cypruštek, jalovec, muškát, levanduľa, brečtan, rozmarín, divý tymián, šalvia)
 • (ošetrenie nie je vhodné pre tehotné ženy)

KAOLÍN a SLADKÉ DRIEVKO ako hlavné účinné ingrediencie sa starajú o kontrolu tvorby mazu v pleti a jeho absorbciu.

V salóne vám radi predstavíme a ponúkneme personalizovanú starostlivosť o mastnú a problematickú pleť.


GLYSALAC PRO PEEL
Chemický peeling pre obnovu pleti


Hĺbkový reštart pleti vďaka chemickému peelingu Glysalac Pro Peel od Sothys Paris. Vhodné ako samostatné ošetrenie, v jesenno-zimnom období je možné toto ošetrenie absolvovať 3-5x za sebou v týždňových intervaloch pre dramatické zlepšenie kvality pleti, zjemnenie pórov, reguláciu mazotoku, celkové zvýšenie priepustnosti pleti, čím dochádza k vyššej absorbcii účinných látok z následne používaných produktov, optimalizujeme, teda znižujeme pH na pleti, čo je podstatou ochranného kyslého plášťa pleti.Pri absolvovaní kúry odporúčame doma ošetrovať a maximálne hydratovať pleť.

Toto ošetrenie vhodné zaradiť medzi intenzívne kúry Sothys pre zmaximalizovanie ich už beztak krásneho účinku na pleť, ktorý môže byť s Glysalac Pro Peel ošetrením ešte viac vyšperkovaný, napríklad 1-2 týždne pred intenzívnou kúrou absolvovať Glysalac ošetrenie. Nie je vhodný pre citlivú a problematickú pleť s aktívnym akné, pre vážne dehydrovanú a poškodenú pleť.


GLYSALAC PRO PEEL SOTHYS PARIS


Kozmetický peeling na báze kyseliny glykolovej (20%) a kyseliny salicylovej (2%) s pH 3,6.
Kyselina glykolová sa podieľa na odstránení zrohovatelej vrstvy kožných buniek, prináša pleti jemnosť, regeneráciu, žiarivosť.

Kyselina salicylová pôsobí protizápalovo, v hĺbke pórov, čistí pleť a prináša jej zdravý vzhľad.

Znakom Cosmeceutical línie je okamžite viditeľný efekt na pleti, rýchly nástup dlhotrvajúcich účinkov, presné cielenie na špecifické potreby pleti.

POUŽITIE GLYSALAC PRO PEEL:

 • 1. Glysalac Pro Peel môže byť použitý ako súčasť inej kúry na znásobenie požadovaného efektu ošetrenia – vhodná kombinácia s Hydra3Ha alebo Sezónnou okysličujúcou kúrou.
 • 2. Ako samostatné expresné ošetrenie napríklad pred intenzívnou kúrou alebo pre zaneprázdnené dámy a pánov, ktorí chcú rýchle a účinné ošetrenie pleti napríklad počas „obednej pauzy“.


Takto sa o vás postaráme:

 • povrchové čistenie pleťovým mliekom a vodou,
 • jemný gomážny peeling,
 • glysalac pro peel gél 5-15 min. Podľa potrieb pleti
 • prečistenie pleti do hĺbky pórov s Desquacrémom,
 • aplikácia intenzívnych regeneračných produktov z cosmeceutical línie,
 • krém dennej starostlivosti, SPF krém

Návrat hore