Nič lepšie, ako ľadové ochladenie v lete neexistuje.

Doprajte vašej pleti ošetrenie s kryoterapiou, ktoré ju príjemne schladí pomocou séra v ľadovej kocke.

Benefity kryoterapie sú najmä vo vybudení pokožky k regenerácii, pleť sa skľudní, stiahne sa začervenanie, a celé ošetrenie sa bude niesť v duchu nádherných botanických vôní luxusnej francúzskej kozmetiky Anne Semonin.

Čo vás čaká?

 1. Vyberte si, či vaše ošetrenie zameriame na antiageing, regeneráciu, vyhladenie vrások a naštartovanie tvorby kolagénu a elastínu – vtedy začneme ošetrenie s RÁDIOFREKVENCIOU.
 2. Ak sa budeme zameriavať na prečistenie pleti, zmiernenie mazotoku a stiahnutie pórov, ošetrenie bude obsahovať AQUAFACIAL prečistenie pleti roztokmi a vákuom.
 3. Môžete si spojiť benefity oboch variantov a absolvovať RÁDIOFREKVENCIU, aj AQUAFACIAL.

Následne si užijete originálnu liftingovú masáž Anne Semonin s luxusnými sérami – intenzívnymi komplexami, ktoré vám vyberieme podľa potrieb vašej pleti:

 • FIRMING intenzívny komplex vypína a vyhladzuje pleť. Vhodný aj pre pleť, ktorá je dlhodobo vystavovaná slnečnému žiareniu.
 • BALANCING intenzívny komplex má protizápalový efekt, podporuje rovnováhu v pleti, antiakné efekt, pomáha redukovať póry a mazotok.
 • DETOX intenzívny komplex pomáha ochraňovať pleť voči znečisteniu z vonkajšieho prostredia – ideál pre mestskú ženu, silný antioxidant, takisto veľmi vhodný pre fajčiarsku pleť.
 • SOOTHING intenzívny komplex upokojuje citlivú pleť, zmierňuje začervenanie a podráždenie.

Ošetrenie bude ďalej pozostávať s personalizovanej kombinácie sér, masky/masiek, ICE CUBE séra v ľadovej kocke, a finálneho ošetrenia ochranným krémom.

Benefity a zložky ICE CUBE séra v ľadovej kocke:

 • Tephrosia purpurea: neurokozmetika – stimuluje vylučovanie ß endorfínov, uvoľňuje pleť a odstraňuje stres.
 • Morská pramenitá voda: hydratuje, revitalizuje a remineralizuje epidermu.
 • Červené mikro riasy a pupalkový olej: hydratujú, zlepšujú elasticitu kože a vytvárajú film, ktorý napína povrch pleti.
 • Kyselina azelaová: hydratuje a zosvetľuje tmavé škvrny. Pomáha kontrolovať a absorbovať nadbytočný maz a zmatňuje pleť.
 • Lyzín: aminokyselina, ktorá tonizuje pleť a pomáha vyhladzovať vrásky.

A to ešte nie je všetko, ako DARČEK získate pri ktoromkoľvek variante kryo ošetrenia Anne Semonin aj osviežujúci sprej ASPADITÉ s termálnou minerálnou vodou zo SPA v Rajeckých Tepliciach. Večer si ho dajte do chladničky a ráno pribaľte do kabelky.
Vaša pleť ocení dávku hydratácie kedykoľvek počas dňa a vy sa budete cítiť sviežejšie.

Vyberte si svoj variant ošetrenia:

 1. RÁDIOFREKVENCIA + kryo Anne Semonin + ASPADITÉ sprej ako darček: 85€
 2. AQUAFACIAL + kryo Anne Semonin + ASPADITÉ sprej ako darček: 85€
 3. RÁDIOFREKVENCIA + AQUAFACIAL + kryo Anne Semonin + ASPADITÉ sprej ako darček: 100€

Tešíme sa na vás, táto limitovaná ponuka platí do konca septembra 2021.
Objednajte sa na 0915 400 400

Návrat hore