HAPPY BIRTHDAY, SOTHYS PARIS!
Všetko najlepšie k 75. narodeninám, krásna dáma!

Ku každému jubileu patrí poriadna oslava, poďte si z nej zobrať pre seba porciu krásy, relaxu a jedinečnosti, akú ponúkajú profesionálne kozmetické ošetrenia SOTHYS Paris. A máme aj „tortu!“ ☺

V októbri si k intenzívnym ošetreniam Sothys vyberte GRÁTIS od nás navyše prístrojové ošetrenie s RÁDIOFREKVENCIOU so zameraním na anti-ageing, tvorbu kolagénu a regeneráciu) alebo AQUAFACIAL – prečistenie pleti pomocou vákua a roztokov.

Ktorých ošetrení sa týka táto ponuka?

Hydra 3Ha:

vysokohydratačná kúra s trojakou kyselinou hyalurónovou, koncentrovaná sila hydratačných masiek a sér, s masážou Digi-Esthétique, cena vrátane prístrojového ošetrenia je 75€.

Detox Energie:

ochranná antioxidačná kúra, ktorá pôsobí ako ochranný štít na pleť voči záťaži zo znečisteného prostredia, zároveň hydratuje, prečisťuje, detoxikuje. S masážou Digi-Esthétique, cena vrátane prístrojového ošetrenia je 90€.

bP3 Tricomplex ŠAFRÁN SOFORA PEPTIDY:

komplexná omladzujúca kúra, pôsobí ako spomaľovač stárnutia pleti, bohatá na masážne techniky, multimasking a niekoľko druhov sér. S masážou Digi-Esthétique, cena vrátane prístrojového ošetrenia je 90€.
Detaily k jednotlivým kúram nájdete na stránke Salónne kúry Sothys.

EXTRA PONUKA:

k luxusnej superintenzívnej kúre SECRETS DE SOTHYS nepridávame už prístrojové ošetrenia, ale! Pri absolvovaní tejto kúry v októbri, získate od nás ako darček – Kryo očnú kúru Sothys v hodnote 50€ v novembri!

Secrets De Sothys v sebe spája efekt 3 intenzívnych kúr (hydratačnej, energizujúcej a omladzujúcej), prináša pôžitok z mnohých masážnych techník, textúr a vôni. K ošetreniu patrí aj masáž rúk. Cena ošetrenia 150€.

A tá spomínaná torta? ☺

Zapojte sa do žrebovania o poukážku na luxusné francúzske dezerty z NP Pattiserie v hodnote 30€.

Ako sa zapojíte?

Vy si zakúpite min. 1 produkt Sothys Paris, my vás za každý zakúpený kus zaradíme 1x do žrebovania o poukaz do NP Patisserie. Čím viac produktov, tým vyššia šanca vyhrať. A krásna pleť vďaka nim k tomu! Akciové sady produktov sa počítajú tiež za 1ks produktu.

Začiatkom novembra vyžrebujeme výherkyňu poukážky. Do žrebovania zaradíme aj tie klientky, ktoré si u nás zakúpia produkty na recepcii (po objednávke telefonicky/mailom/cez Facebook alebo Instagram).

Tešíme sa na vás!

Táto akciová ponuka platí do konca októbra, rezervujte si svoj termín na 0915 400 400.

Návrat hore