Celoslovenský kongres Sothys Paris Jar / Leto 2016

Krásna hviezda Sothys a jej príbeh, inšpirovaný egyptskou mytológiou, pomáha ženám na celom svete s pestovaním ich pôvabu už 70 rokov. Sothys ako profesionálna kozmetika je No1 značka vo svete, ktorá distribuuje do najväčšieho počtu krajín (122) svoje kozmetické produkty a prináša tak tajomstvo očarujúcej krásy každému, kto túži po harmónii tela i duše.

Nie iba vďaka jubilejnému výročiu Sothys nás tento rok čaká veľa prevratných noviniek, ale najmä preto, že značka neustále napreduje a inovuje a vyvíja pčinné látky a produkty. Spolupráca s poprednými dermatológmi, neustále výskumy, objavovanie nových účinných látok a množstvo absolvovaných testov o účinnosti prípravkov robí zo Sothys Paris celosvetovo uznávanú a profesionálnu značku. Denno denne sa v našej práci presviedčame, aký efekt majú prípravky používané v salóne i na doma, čo nás nesmierne teší a posúva vpred v tejto krásnej profesii.

Jarným kongresom Sothys nás sprevádzala Camille, profesionálna školiteľka značky z Francúzska, a s ňou i obchodný riaditeľ pre východnú Európu Jean Paul Loubet. Predstavili nám novinky na profesionálne použitie i množstvo ošetrujúcich a skrášľujúcich produktov na doma, ktoré určite potešia naše milé klientky. Z profesionálnych ošetrení nesmie chýbať voňavučká čerešňovo – egrešová sezónna kúra, ktorou si okysličíte a ochránite pleť pred voľnými radikálmi a zásobíte ju vitamínmi a hydratáciou.

Ďalšou skvelou vychytávkou je vysoko efektívne ošetrenie Perfect shape určené na pekne vyformované a vyhladené kontúry tváre, krku a dekoltu. Tretím profi ošetrením je expresné ošetrenie Glysalac, ktoré krásne zjednotí, vyhladí a rozžiari pleť. Ďalšia predstavovaná novinka je línia pre ošetrenie tela, ktorá dopĺňa 100% personalizované ošetrenia a prináša krásne novučičké vône pre vaše zmysly.

Samozrejme profesionálne ošetrenia dopĺňa i množstvo produktov i na domáce použitie, ktoré si budeme jednotlivo predstavovať v ďalších pripravovaných článkoch. No a v neposlednom rade nesmie chýbať i krásna limitovaná kolekcia z dekoratívnej rady na Jar/Leto v štýle Vintage Sport, ktorá vám vytvorí ľahký letný look. Noviniek je viac než dosť, tak šup šup poďte s nami objavovať čarovný svet Sothys.

P.S.: Na záver by sme chceli poodhaliť ešte jednu horúcu novinku… Salón Laurentis opäť získal zaslúženú odmenu za celoročnú prácu, ktorou bude trojdňové VIP školenie v luxusnom wellness hoteli. Týkať sa bude ošetrenia, na ktoré netrpezlivo čakáme už niekoľko rokov- „Very Secret de SOTHYS“. Z odmeny sa veľmi tešíme, je to pre nás veľká pocta, za ktorú patrí poďakovanie aj Vám, našim milým klientkám a klientom. Viac sa dozviete na jeseň, ostaňte s nami!
Návrat hore