Rebríček TOP 3 SOTHYS Paris pokladov na domáce ošetrenie pleti

Čo najviac milujú naše klientky? Zostavili sme pre Vás toto poradie!

3.miesto: Micro gel peeling SOTHYS Paris

 

Jemný zrniečkový píling s dramaticky meniacou sa textúrou na domáce použitie. Ak ste vyskúšali už veľa pílingov, tento si vás získa svojou jemnosťou a zároveň účinnosťou na pleti, bez podráždenia! Micro gel píling má okrem exfoliačnej funkcie aj nádherný rozjasňujúci efekt vďaka obsahu extraktu z bieleho čaju. Očarí vás aj jemnou vôňou a textúrou. Tá je doslova zázračná! Počas jednej aplikácie sa mení z gélu na olej a po pridaní vody sa z neho stane mlieko. Môže sa používať 2x do týždňa, pri suchšej pleti stačí 1x týždenne. Nanáša sa na vyčistenú a hlavne suchú pleť, a počas jednej až dvoch minút sa masíruje po celej pleti. Následne sa pleť opláchne vodou a po dosušení sa môže naniesť buď maska podľa potrieb pleti alebo sérum a krém podľa typu pleti. Píling sa nachádza v 50 ml balení v tube. Ideálny na doplnkové domáce použitie pre každý typ pleti okrem veľmi citlivej. Pre citlivú pleť je vhodnejšie použiť Gommage exfoliant – gomážny exfoliačný píling, o ňom niekedy nabudúce 🙂 Dôležitým faktom je, že prípravky Sothys sú bez parabénov. Takýto produkt by nemal chýbať v žiadnej kvalitnej domácej kozmetickej výbave.

2. miesto: HYDRADVANCE Light hydrating cream – hydratačný ľahký krém

 

V tomto vynikajúcom kréme, ale aj v celej pleťovej rade Hydradvance, bol vyvinutý koncept s účinnou patentovanou látkou 1055 boletus extrakt, ktorý je výťažkom z kráľovskej huby. Tá je bohatá na polysacharidy, vitamín B3 a E a má výborné hydratačné a antioxidačné schopnosti. Krém zabezpečuje nie len optimálnu hydratáciu a vláčnosť pleti, ale vytvára kožnú bariéru, zadržiava vlhkosť v pleti a účinkuje ako prevencia proti stárnutiu. Má ochrannú funkciu proti voľným radikálom a znečisteniu z ovzdušia. Používa sa ráno i večer na vyčistenú pleť. Je výborný aj ako podklad pod make up. Odporúčame ho používať aj s intenzívnym hydratačným sérom Hydradvance na zvýšenie hĺbkovej hydratácie – sérum pôsobí hlbšie v pleti, krém zostáva na povrchu. Vyrába sa v dvoch verziách a to pre suchú pleť v comfort verzii a pre normálnu až zmiešanú pleť v light verzii. Je balený spolu so špachtličkou na hygienické odoberanie prípravku. Dobre sa vstrebáva a nezanecháva mastný film. Má krásnu čistú vôňu, pleť je žiarivá, upokojená a dobre hydratovaná po celý deň aj noc. Prípravky Hydradvance je vhodné používať celoročne. V ponuke salónu Laurentis máme aj intenzívne hydratačné ošetrenie Hydradvance, ktoré by mal vyskúšať každý. Úžasný relax a krásna pleť je výsledkom tejto profesionálnej hydratačnej kúry. A ako vieme, hydratácia je kľúčom k zachovaniu krásy 🙂

1.miesto: 1. Essential lipid elixir – výživný elixír
!!!TOP TOP TOP TOP TOP TOP TOP TOP TOP TOP!!!

 

Produkt SOTHYS Paris, ktorý milujeme už roky! Zlato vo fľaštičke! Ultra výživný suchý olejček, ktorý zabezpečí pokožke okamžitý komfort, spraví ju zamatovo jemnú, zjednotenú a hladkú. Je to SOS pomoc pre Vašu pleť. Vďaka výživnému komplexu omega 3.6.9 (ceramidy, omega mastné kyseliny, steroly) pleti napomáha pri obnove ochrannej funkcii a jej lipidických štruktúr. Podporújú tvorbu medzibunkového cementu. Okamžitý komfort jej dodá delikátna dvojica olejov z jojoby a ryžových otrúb a zjemnenie podporí alpha – bisabol. Vhodný je na všetky typy pleti , dokonca aj na aknóznu, pre jeho skvelé hojivé účinky, nebojte sa textúry suchého oleja! Aplikovať sa môže ráno i večer na vyčistenú odlíčenú pleť (tvár, krk aj dekolt), prípadne len na problémové vysušené miesta. Vhodnejšie je však aplikovať elixírik večer, namiesto nočného krému alebo pod krém, pri veľmi suchej pleti môžete aj ráno. Vhodný je na používanie celoročne, avšak v lete ho stačí pri zmiešanej a mastnej pleti používať len 3x do týždňa. Elixír má krásnu vôňu pri ktorej klientky a aj my rady zaspávame, a ešte krajšie je prebudenie, keď cítite na pleti zamatový závoj, hebkosť, rozjasnenie a upokojenie… Má príjemnú nemastnú textúru a delikátnu parfumáciu zdôrazňujúcu výnimočnosť produktu. Balený je v 30 ml fľaštičke s pumpičkou a vydrží Vám niekoľko mesiacov, na jednu aplikáciu stačia dve kvapky. Tento malý pleťový zázrak je navyše bez parabénov.

Aké sú Vaše obľúbené SOTHYS Paris produkty, ktoré vás skrášľujú každý deň?

Ak také ešte nemáte, prídite sa s nami poradiť, tešíme sa na vás!