NOVINKA SOTHYS 2015: ENERGIZUJÚCI BOOSTER. Hra so svetlom.

Kandidát č. 1 na najobľúbenejší produkt v domácej starostlivosti i v salónoch krásy.

 

Pleť potrebuje energiu bez ohľadu na vek a jej charakter. Dostatok energie v bunkách je to, čo dáva pleti svieži, žiarivý a rozjasnený vzhľad. Preto všetky dámy, upracte si poličky v kúpeľni, pripravte sa na príval novej energie s Energizujúcim sérom – boosterom, ktorý dopĺňa produktovú radu so Sibírskym ženšenom

Ak ste doteraz boli zvykuté na pekné výsledky s pleťou počas používania domácej kombinácie sérum + krém,  posilnite – boostujte teraz starostlivosť s Energizujúcim boosterom. Tento poklad pomáha zvýšiť energetický kapitál v pleti a vďaka komplexu anti- age koriguje nedokonalosti pleti.

Okrem toho, že chráni pleť, regeneruje, stimuluje a rozjasňuje,  zvyšuje účinky ošetrení, krémova sér,ktoré sú vrstvené na booster. Má neuveriteľne ľahkú mliečno – gélovú textúru, sviežu vôňu a rozplýva sa po pokožke ako jemný závoj. Každým dňom po aplikácii tohto Sibírskeho zázraku bude vaša pleť pôsobiť mladistvejšie, žiarivejšie a vitálnejšie. Sérum sa hodí na všetky typy pleti a pre všetky vekové kategórie.

 

Vo flakóne s kvapkátkom sa nachádza extrakt Sibírskeho ženšenu, ktorý chráni pleť pred vonkajšími vplyvmi, pleť robí odolnejšou a zachováva v bunkách mitochondrie, ktoré získavajú energiu bunkovým dýchaním a optimalizujú energetické zásoby v pleti. Ďalej sa tam nachádza extrakt z kvasníc a spolu s ryžovými peptidmi stimulujú pleť a zvyšujú energetickú úroveň buniek. Regeneráciu zabezpečuje štiepená kyselina glykolová, ktorá obnovujebunky vďaka svojmu exfoliačnému účinku. A v neposlednom rade sa v sére nachádza protistarnúci rozjasňujúci komplex, ktorý má globálny účinok na chromofory ( to sú molekuly v bunkách, ktoré dopadom svetla odrážajú farby, a tým ovplyvňujú i farbu našej pokožky) a spolu vybranými účinnými látkami sa hrajú so svetlom na našej pleti.

BUDE VÁS ZAUJÍMAŤ, AKO FUNGUJE PROTISTÁRNUCI ROZJASŇUJÚCI KOMPLEX:

Pôsobenie na bunky KOLAGÉNU: posilňuje sieť kolagénových vlákien, a tým umožní lepší rozptyl svetla. Menšie akoby zošednuté oblasti sa presvetľujú a pokožka sa stáva jednotnejšou.

Pôsobenie na bunky MELANÍNU: optimalizuje šírenie melanínu, ktorý je zodpovedný za tmavé škvrny, ktoré majú tendenciu sa vekom zvyšovať.

Pôsobenie na bunky HEMOGLOBÍNU: zmiernenie začervenania

Pôsobenie na OXIDATÍVNY STRES: prevencia pred stratou žiarivosti a na zvýšenie prirodzenej obranyschopnosti pleti.

 

Použitie: Sérum je balené v sklenej fľaške s pipetou, ktorou si hygienicky a šetrne naberiete dostatočné množstvo prípravku a aplikujete na tvár a krk ráno i večer. Už po prebudení bude vaša pleť pôsobiť krásne a žiarivo, nehovoriac o tom, že po celý deň bude pokožka vyzerať sviežo a mladistvo. Energizujúce sérum ako zosilňovač je určený na aplikáciu na vyčistenú pleť pod krém, prípadne môže byť vrstvené pod iné séra.

Tento produkt si určite zamiluje nie iba ten, kto má rád produkty z energizujúcej rady a „Energy“ ošetrenie, ale úplne každý. Každá pleť potrebuje energiu, pretože bez nej pleť stráca svoj jas a prejavy starnutia sú viditeľnejšie.

Prípravky so Sibírskym ženšenom i Energizujúca kúra so Sibírskym ženšenom sú určené pre ženy, ktoré rešpektujú svoj vek a snažia sa o prirodzenú krásu a zdravú pokožku.

SOTHYS Paris nás vždy vie prekvapiť,  preto túto kozmetiku ju milujeme.  Energizujúce sérum/booster je toho stvárnením- produkt, ktorý nielen nádherne vyzerá, ale dokáže vyčarovať nádhernú pleť, jednoducho treba skúsiť a dopriať každej bunke na tvári.