Kongres Sothys Paris v Hoteli Permon – Jar/Leto 2015

Akonáhle nám oznámili zo slovenskej centrály Sothys, že tohtoročný jarný kongres sa bude konať v Tatrách v hoteli Permon, nebolo väčšej radosti v našom salóne.

 

Blížil sa koniec marca a s ním konečne kongresový predĺžený víkend v Hoteli Permon.Veru krásna odmena za dobre vykonanú prácu, kvalitne poskytnuté služby a spokojnosť našich klientov. Tešili sme sa nielen na množstvo očakávaných noviniek, na nové skúsenosti, rady a nápady, ktoré sa sypali z každej strany, ale aj na kolegyne kozmetičky z celého Slovenska, ďakujeme za skvelú zábavu, dámy! 🙂

Celou cestou do Tatier i počas pobytu nás sprevádzalo krásne slnečné počasie a dobíjalo pozitívnou energiou spolu s výhľadom na majestátny kopec Kriváň. Príjemné prostredie, dobrá nálada, skvelý kolektív, profesionálne školiteľky a kvantá nových odborných informácií nám spôsoboval nesmiernu radosť. Hneď po príchode na hotel sme začali intenzívnym školením na očakávané novinky, s ktorými vás postupne radi oboznámime. Samozrejme nesmela chýbať aj nová francúzka školiteľka Camille, ktorá nás celým školením sprevádzala, a taktiež marketingový riaditeľ pre východnú Európu Jean Paul.

Všetky uvádzané novinky sme samozrejme aj testovali, aby sme ich čo najlepšie vedeli odprezentovať svojim klientkám. Čo vám môžem prezradiť je, že nás v tomto roku čaká 60 nových ingrediencií a na túto sezónu pribudne 21 nových produktov. My kozmetičky sa tešíme z každej novinky od Sothysu, pretože produkty sú inovované, rýchlo napredujú a hlavne sú neustále účinnejšie a sofistikovanejšie.

 Sothys sa posúva stále vpred a už v 120 krajinách sveta sa drží na prvých priečkach najobľúbenejších profesionálnych kozmetických značiek. Okrem iného je značka Sothys zaradená medzi farma kozmetické produkty, pretože spĺňa aj tie najprísnejšie výrobné postupy a normy. Ako jedna z mála je nie len Francúzka značka, ale je aj vyrobená vo Francúzsku. Nebudeme skrývať hrdosť, že pracujeme s takouto originálnou, francúzskou výnimočnou, kvalitnou a vysoko profesionálnou kozmetikou ako je Sothys Paris.  Ďalší deň ráno nás čakalo praktické školenie Digi – Eshtetique masáže na tvár i telo a poobede sme opäť pokračovaliteoretickým školením,  mladšej sesterskej značky SOTHYS Group – kozmetiky Bernard Cassiere Paris.

BC Paris je rovnako vyrábaná v Sothys laboratóriách v najvyššej farma kvalite, Zatiaľ čo SOTHYS Paris sofistikovane vyvíja originálne účinné látky do svojich produktov, BC Paris spracúva tradičné prírodné ingrediencie, ako napríklad Citrón, Mäta, Kakao,Nevädza, a tým prináša hravý koncept prírodných výťažkov do efektívnych produktov a ošetrení. Zaujali nás svojimi krásnymi vôňami, jemnosťou a svojím priblížením sa k prírode. Veď napríklad BC Paris bola prvá značka na svete, ktorá uviedla na trh ošetrenie pleti s čokoládou, dokonca jedlou!  Čokoládovú masku sme si dali ako dezert 🙂

Na tretí deň sme opäť mali školenie, ale tento krát bolo zamerané na sebamotiváciu s pánom Petrom Urbancom, ktorý nám ukázal iný pracovný rozmer a dodal ďalší impulz do sveta kozmetičiek.  A samozrejme sme na záver nevynechali po náročných školeniach ani príjemný oddych vo wellness centre a vychutnali sme si zaslúžený oddych po náročnom programe školení a tréningov. Ocitnúť sa na strane klientov nám pomáha lepšie porozumieť ich potrebám, veríme, že je o naše klientky a klientov u nás výborne postarané. Školenie na spôsob „Školy v prírode“ bolo veľmi prínosné aj pre nášho teamového ducha, spoločne vám budeme prinášať to najlepšie z každej z nás.

Tešíme sa ako vás prevedieme nastávajúcou sezónou jar/leto 2015, aby ste sa u nás cítili stále dobre, maximálne sa zrelaxovali, skrášlili a načerpali veľa dobrej energie.  A aby ste odchádzali s pocitom, že ste si dopriali niečo výnimočné. Výnimočné pre výnimočnú ženu!

Váš Laurentis team