Kongres Sothys Paris Jeseň/Zima 2014

Značka Sothys Paris stále napreduje a neustále pripravuje nové produkty v oblasti krásy.Na svoje si vždy prídu nielen kozmetičky, ale aj klientky, ktoré majú radi tieto skvelé kozmetické prípravky. 

Dva krát ročne sa na Slovensku koná kongres, kde sa kozmetičky školia pod odborným dohľadom francúzkych školiteľov, aby svojim klientom mohli poskytnúť absolútnu spokojnosť v oblasti krásy.

Ako prvé sa na začiatku školenia uviedlo nové voňavé sezónne ošetrenie s voňavou ingredienciou pomaranč a dula.Je to okysličujúce oštrenie plné minerálov a antioxidantov, ktoré svojou hrejivou vôňou nielen opantá vaše zmysly, ale aj zanechá pokožku vyživenú a tonizovanú. Hitom tejto sezóny je limitovaný výživný krém na ruky s extraktom z pomaranča a duly a karitovým maslom. Krásne pokožku rúk zjemní a vyživí, dobre ju ochráni a nezanecháva ju mastnú.

Ďalšou uvedenou novinkou od Sothysu je upokojujúce profesionálne ošetrenie so SPA termálnou vodou.  Je vhodné na každý typ pleti a hlavne citlivú.  Pre citlivú pleť prináša toto ošetrenie viditeľnú úľavu, redukuje začervenanie, hĺbkovo hydratuje, obmedzuje zápalové reakcie a obnovuje rovnováhu pleti. K ošetreniu sú v ponuke aj prípravky na domáce použitie. Všetky tieto produkty vrátane ošetrenia sú hypoalergénne, sú bez parfumácie a farbív, majú Ph 5 a sú veľmi príjemnej textúry.

Počas kongresu sme si toto úžasné ošetrenie mohli vďaka šikovným školiteľkám natrénovať, a potom sme si ho aj sami na sebe vyskúšali. Musím uznať, že moja pleť bola po ošetrení príjemne hladká, upokojená a pretonizovaná.  Taktiež aj produkty, ktoré sa nanášali na pleť mali delikátne textúry a ošetrenie zanechalo príjemný zážitok.

No a ďalším bonusom tohto školenia bolo doplnenie novej dekoratívnej línie o ďalšie produkty. Novinkou je sezónne líčenie v limitovanej edícii. Farby boli inšpirované Parížskym bohémskym štýlom, sú sýte a zamatové v krásnych baleniach.  V tejto edícii sa nachádzajú očné tiene, laky na nechty, rúže, ceruzka na oči, lícenka a perleťový závoj. Nie je príjemnejšieho pocitu počas bežného dňa, ako keď ste pekne a štýlovo nalíčená ako pravá Parížanka.

Prináša nám radosť, keď sa môžme neustále odborne vzdelávať, napredovať a zdokonalovať, a tým Vám priniesť i maximálnu spokojnosť.

Spríjemnite si dlhé zimné večery návštevou salónu Laurentis a nechajte sa rozmaznávať šikovnými Sothys terapeutkami, ktoré Vám vyberú to správne ošetrenie a poskytnú profesionálnu starostlivosť.