Energizujúca kúra so Sibírskym ženšenom

Ahojte,

opäť som dostala možnosť ísť vyskúšať jednu zo špeciálnych kúr v kozmetickom salóne LAURENTIS. Tentokrát majiteľka salónu pre mňa vybrala jednu z noviniek Energizujúca kúru so Sibírskym ženšenom, ktorá je vhodná pre všetky vekové kategórie a pre všetky typy pleti. Celá procedúra trvá v priemere asi dve hodinky, počas ktorých si užijete kompletné ošetrenie, masáže, príjemnú hudbu a sviečky.

 

Už po jednom ošetrení boli výsledky viditeľné od pohľadu. Pleť bola hydratovaná, zjednotená, jasná a vypnutá. Na moje prekvapenie, keďže po kúrach mávam občas problémy so začervenaním tváre po mechanickom vytláčaní, žiadne viditeľné začervenania na obvyklých miestach nebolo vidieť. Naparovačku by som brala domov hneď, kozmetičku Adrianu detto. Radosť bola sa niekoľko dní po procedúre líčiť, pretože pleť bola nažitá, aplikovať a rozotierať make up na ňu bola jedna radosť. V konečnom dôsledku nebolo ale ani treba veľa produktov, pretože pleť už sama o sebe bola zjednotená. 

Stručný opis procedúry nájdete na stránke Laurentisu a detailnejšie sa na ňu môžete pozrieť práve vo videu. 

Spolu so mnou išla aj manželova sestra, ktorá sa podujala na zachytenie celej procedúry pomocou kamery. Celé natáčanie bola dosť veľká zábava a kombinácia celej kúry, masáží a veľmi dobrej nálady vytvorilo veľmi zaujímavú skúsenosť, ktorá mi doteraz vyvoláva veľké úsmevy na tvári. Ak by sme netočili, pravdepodobne by som im tam aj zaspala. Prajem príjemné pozeranie.  

Videorecenziu: https://www.youtube.com/watch?v=5c0ulPYVF1Y#t=85

Za spoluprácu ďakujeme bloggerke a úžasnej žienke Monike.

Originál článok: 

http://www.monicainessence.com/2014/04/energizujuca-kura-so-sibirskym-zensenom.html