You are currently viewing Milujeme jablko a černicu! NOVÁ 2v1 tvárová kúra…

Milujeme jablko a černicu! NOVÁ 2v1 tvárová kúra…

Milujeme jablko a černicu! NOVÁ 2v1 tvárová kúra…

Milé dámy,
dovoľte mi podeliť sa s Vami o nadšenie z úplne nového a inovovaného sezónneho ošetrenia pleti.

SOTHYS urobil vynikajúci ťah – ak si milovníčky Sothysu pamätajú, pár rokov dozadu bola v ponuke okysličujúca tvárová kúra Oxyliance, ktorá neskôr vypadla z ponuky a dlho nebola ničím nahradená. Až doteraz!

Páni v labákoch spojili tie najlepšie ingrediencie z Oxyliance a jedinečné vône a textúry zo sezónneho ošetrenia pleti, a tak vznikol úplne nový koncept pleťovej kúry 2v1 – okysličujúcej a sezónnej.

JABLKO a ČERNICA s nádhernými prírodnými vôňami, prírodnými výťažkami, s minerálovým koktejlom, bez parabénov!
Spája v sebe silu ošetrenia Oxyliance s relaxom a pôžitkom sezónky. Boli sme doslova zaskočené krásnymi výsledkami na pleti. Určená je pre každý typ pleti okrem problematickej, s čistením pleti skin scrubberom budete mať dokonalé kompletné ošetrenie pleti.

ZMENA je ešte aj v tom, že niektoré produkty, ktoré sú používané priamo počas ošetrenia, si môžete zakúpiť aj na domáce ošetrenie pleti, to je niečo, čo tu ešte nebolo, aby nám ako klientkam, dal SOTHYS do rúk profesionálne produkty. To preto, že sú tak skvelé a jedinečné svojimi účinkami – 2v1 pílingová maska a okysličujúca remineralizačná starostlivosť ako ľahké sérum pre každý typ pleti počas celej zimy. Ale o nich nabudúce, je toho toľko, čo Vám chcem napísať! 🙂

A milé priateľky, NEZVYŠUJEME pre Vás cenu tohto ošetrenia, napriek tomu, že je kombináciou dvoch kúr a ešte účinnejšie ako pôvodné sezónne ošetrenia!

Postup ošetrenia a viac info nájdete TU.