Dotyk leta – nová kolekcia letného make – upu Sothys Paris 2015

Nové žiarivé farby, letné líčenie v duchu Riviera Chic.

 

Už si nemusíte vyberať medzi mestom a plážou, môžete mať oboje. Kdekoľvek sa rozhodnete tráviť dovolenku, kolekcia Sothys pre jar a leto vás prenesie na pláž, ale aj do mesta, aby ste objavili nový bohémsky štýl Sothys v jeho farebnej optimistickej verzii.

Bronzový púder (Poudre bronzante)

Objavte čaro slnečných lúčov v kompatnej forme a preneste sa duchom do ďalekých krajín s vôňou Monoi, ktorá je ukrytá v tomto žiarivom púdri. Jeho jemná textúra dodá vašej pleti zľahka opálený vzhľad s prirodzeným krytím. Sothys dal tomuto žiarivému púdru krásne gravírovanie s jemným žiarivým perleťovým popraškom na povrchu.

Aplikácia púdru: Jemným štetcom na púder prejdite zľahka po bronzovom púdri a od stredu čela zľahka nanášajte do periférii, pokračujte líčkami, bradou, krkom i dekoltom. Môžte púdrovým štetcom prejsť i očné viečka, prípadne štetcom na očné tiene si naniesť pod obočie o troška väčšiu vrstvu púdru. Či ste opálená a na dovolenke, alebo trávite letný čas v meste, nezabudnite na tento šikovný púder, ktorý vám dodá krásny a zdravo – opálený vzhľad plný slnečných lúčov. Praktická veľká kazetka v zamatovom púzdre vás bude sprevádzať celou letnou sezónou.

 

Rozžiarujúce trio (Trio enlumineur)

Multifunkčný produkt, ktorý prichádza v novom ružovom odtieni „harmonie the roses“. Môžete ho použiť ako jemný bronzer na tvár, ako farbu na líčka a rozžiarite si ním i očné viečka. Šikovný produkt pre všetky dámy.

Aplikácia tria:

  1. Stačí mať jemný štetec na púder, ktorým si naberiete bronzový odtieň vpravo a prejdete ním zľahka svoju tvár a krk.

  2. Vezmite si štetec na líčka a prejdite ním po celej farebnej škály tria a naneste na oblasť zdravíčiek (líčiek) do stratena. Farbu na líčka nanášajte smerom od ucha do stredu tváre pozdĺž lícnej kosti. Farbu pridávajte podľa intenzity, akú chcete dosiahnúť. Ak by ste chceli prirodzený vzhľad, tak sa usmejte a naneste svetlejšiu farbu na jabĺčka a krúživým pohybom veďte do stratena smerom k perifériám.

  3. Vezmite si štetec na očné tiene a naneste tmavšiu farbu z ľavej časti tria a aplikujte jemne na očné viečka.

 

Žiarivé očné tiene (Ombre Sothys)

Univerzálne farby dvoch očných tieňov pre každú ženu vo farbách jemnej pieskovej a ľahkej bronzovej. Majú jemnú a krémovú textúru pre žiarivý vzhľad a prispôsobiteľné krytie. Dajú sa použiť na sucho i na mokro, samostatne alebo vo vzájomnej harmónii.

Aplikácia ombre tieňov: Nanášajte suchým alebo vlhkým štetcom č.10 alebo č.20 podľa požadovanej intenzity.

Jemné rúže (Rouge doux Sothys)

Krásne letné rúže v jemných farbách corail Vivienne 141 (jemná koralová s nádychom do ružova) a beige Garibaldi140 (svetlá béžová). Majú unikátnu textúru, lesklý vzhľad, ľahké krytie a vyživujúci účinok. Vďaka žiarivej farbe a ovocnej vôni budú vaše pery pripravené na letný bozk 🙂

Aplikácia rúžu: Rúž nanášajte na suché pery a pre presnejšie orámovanie použite jemnú kontúrovaciu ceruzku vo farbe rúžu alebo s troškou tmavšieho odtieňu. Rúž môžete aplikovať aj pomocou špeciálneho štetca. Ak chcete dosiahnúť plnšie a lesklejšie pery, odporúčame vám použiť naplňujúci balzam Sothys.

 

Laky na nechty (Vernis Sothys)

Záverečná bodka pre váš dokonalý letný look s lakmi na nechty v dvoch odtieňoch orange exotique 303 & rouge grenadine 304. Ľahko sa aplikujú, majú ultra – lesklý vzhľad a dve úrovne prekrytia. Hodia sa na každú príležitosť, sú trendové a veselé. Nachádzajú sa v praktickom mini balení.

Aplikácia laku: Aplikujte na pekne upravené nechty v jednej alebo dvoch vrstvách, môžete použiť aj vrchný nad-lak, ktorý im zabezpečí rýchlejšie schnutie a znásobí trvácnosť.

 

Ak si s líčením neviete dať rady, sú tu pre vás Laurentis ladies, ktoré vám veľmi radi poradia s aplikáciou make upu na každú príležitosť a priamo vyskúšajú to, čo vám najviac pristane z nádhernej Sothys dekoratívnej kolekcie. Cíťte sa ako pravá Parížanka 🙂